Domů » Příliš brzy na nákup vánočního osvětlení? Kdo je připraven…
Bydlení

Příliš brzy na nákup vánočního osvětlení? Kdo je připraven…

S jakým předstihem se připravujete na nejkrásnější svátky v roce? Necháváte přípravy na poslední chvíli, anebo na to jdete chytře a období těsně před Štědrým dnem prožíváte v poklidu? Ať už se k předvánočnímu shonu stavíte jakkoliv, rozhodně nebude od věci, když s předstihem promyslíte letošní vánoční osvětlení. A my vám prozradíme něco o historii a současné podobě světýlek. Na závěr pák tip na výhodný nákup.

Vánoční osvětlení má dlouholetou tradici

Máte za to, že věšíme osvětlení na stromeček až v několika posledních dekádách? To klasické sice ano, nicméně svíčkami zdobili stromky již naši předci někdy na počátku 18. století. Postupem času se osvětlení stalo nedílnou součástí pouličního koloritu a dnes – v době Vánoc – na něj narazíme doslova na každém rohu. Nejde přitom pouze o vánoční řetězy na stromky, ale také o originální svítící dekorace. V posledních letech jsou v popředí moderní vánoční řetězy s LED diodami, které nejenže pěkně svítí, ale zároveň jsou i maximálně úsporné. Jsou k mání ve dvou variantách – jako studené a teplé. Nechybí ani vánoční dekorace, které hýří barvami.

Při výběru vánočního osvětlení musíte brát zřetel na tzv. IP třídu, která vypovídá o způsobu využití. Výrobky určené pro domácí použití jsou označeny jako IP 20. Vánoční řetězy vhodné i na zahradu (nevadí jim voda) pak jako IP 44.

Sháníte kvalitní LED vánoční osvětlení za skvělou cenu?

Nakoupíte-li vánoční řetězy a jiné LED osvětlení na T-zbozi.cz, nebudete litovat!

Prodejce nabízí kvalitní vánoční v podobě řetězů, kabelů, hadic a dekorací. Vzhledem k velkým skladovým zásobám budete mít objednané zboží do 48 hodin doma. Vyberte si krásná světýlka, která prozáří vaši domácnost a umocní sváteční náladu. Zamilují si je především vaše děti.

A nezapomeňte si přečíst také další skvělé tipy na Vánoce a rady ohledně výběru vánočního osvětlení.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!