Domů » Japonci záclony nepotřebují a vy je také nebudete potřebovat
Bydlení

Japonci záclony nepotřebují a vy je také nebudete potřebovat

Přemýšlíte nad tím, jak opticky rozdělit místnost nebo ji jen efektivně zastínit? V obou případech vám pomůže populární stínící prvek zvaný panelová posuvná stěna. Nebo také japonská stěna, chcete-li. Právě přízvisko „japonská“ vám možná napoví, že jde o látkovou stěnu, která nesmí chybět v žádné japonské domácnosti. A není jediný důvod, proč by by nemohla dělat společnost i vám.

Panelové posuvné stěny s přehledem nahradí nemoderní záclony a zároveň vám pomohou oddělit prostor ve velkých místnostech. Jsou ideální clonou před okna velkých rozměrů, ale dají se využít i na spoustu dalších věcí. Poslouží jako pojízdné dveře od skříně a zakryjí vše, co by mělo zůstat skryto. Vzhledem k pestrému spektru designových variant má také vysokou estetickou hodnotu a zastane vkusnou dekoraci, která změní atmosféru interiéru k nepoznání.

Japonské stěny jsou skutečně velmi účinné. Blokují přímý sluneční svit a dokáží udržet pohled z vnější strany. Díky své eleganci a jednoduché manipulaci se dostaly do popředí zájmu a nesmí chybět v žádné moderní domácnosti. Lze s nimi pohybovat manuálně řetízkem či tahem za madlo, ovládat je vypínačem nebo prostřednictvím dálkového ovladače.

Toužíte-li po atraktivní a zároveň pečlivě zpracované stěně, sáhněte po systémech od Diamond Design. V širokém portfoliu stínící techniky mají japonské stěny čestné místo a vyrábí se z vysoce kvalitních belgických, německých a francouzských látek (nezapomeňte se podívat na katalog). Barevné provedení je otázkou vašeho vkusu a priorit. Diamond Design nabízí vše od jednoduchých jednobarevných látek, které téměř nepropouští světlo až po osobité kousky s pestrobarevným designem. Dokonalý vzhled, stabilní pohyb a propnutí látky zajišťuje závaží na konci panelu. S výběrem vám ochotně poradí specialisté z diamontdesign.cz. Zboží si můžete prohlédnout nejen v online katalogu, ale i na vlastní oči v několika showroomech.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!