Domů » Potřebujete půjčit a jste v registru?
Finance

Potřebujete půjčit a jste v registru?

Rozhodli jste se, že vyřešíte nepříjemnou finanční situaci půjčkou, ale v bance vám suše oznámili, že je vaše jméno evidováno v databázi neplatičů? Takzvaný registr je strašákem mnoha žadatelů o úvěr a mnoho z nich do poslední chvíle netuší, že se v něm nachází. Dostat se do registru lze i náhodou. Stačí jedna pozdě zaplacená složenka či chyba ve variabilním symbolu a vaše jméno se na několik let ocitne mezi hříšníky, pro které jsou bankovní půjčky tabu. Naštěstí je zde nebankovní sektor, který nabízí alternativu v podobě půjčky bez registru. Zaujala vás? V tom případě se vám bude líbit nabídka společnosti Allambie.

Nebankovní půjčky pro problémové klienty

Ať už jste se do registru dostali náhodou či svým přičiněním, můžete bez obav využít nebankovní půjčky bez registru, které nabízí celá řada nebankovních věřitelů. Jedním z nich je i Allambie s.r.o., která v nebankovní sféře již nějaký ten pátek pohybuje. Nabízí výhodné bankovní i nebankovní půjčky, které vám mohou pomoci zlepšit vaši špatnou finanční situaci. Vraťme se však k produktům s názvem půjčky bez registru. Zažádat o ně můžete i v případě, že nemáte žádné či dostatečně vysoké příjmy. Potom je však podmínkou zástava nemovitého majetku. Půjčky jsou dostupné všem osobám starších osmnácti let a to i cizincům, ovšem s povolením k trvalému pobytu v České republice.

Přerostly vám půjčky přes hlavu? Zkuste konsolidaci

Využíváte větší množství úvěrových produktů a nezvládáte je splácet, případně se v nich zcela ztrácíte? Neustálé přemýšlení nad tím, zda jste nezapomněli na některou ze složenek, skutečně není příjemné a právě proto je v nabídce od Allambie i oblíbený finanční produkt s názvem konsolidace půjček. O co, že se přesně jedná? Konsolidace půjček je zvláštní půjčka, která slouží k pokrytí veškerých finančních závazků klienta. Ten bude splácet pouze jedinou a přehlednou půjčku, u které si sám nastaví výši splátek. A to tak, aby se splátky příliš nedotkly citlivého rodinného rozpočtu. Jste-li v podobné situaci, nad konsolidací neváhejte!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!