Jakou kabelku nosíš, taková jsi. Která ze čtyř světových značek je ta „tvá“?

Krásná kabelka tvoří základ outfitu. Jak je to již dlouho, co jste si naposledy udělala radost novým kouskem? Pokud vaše stávající kabelečka vypadá, že toho s vámi hodně prožila, začíná se rozpadat, a navíc je zastaralá i po designové stránce, není co řešit. Nadešel čas poslat ji do důchodu a vybrat si místo ní novou nejlepší kamarádku. A protože by měla odpovídat vašemu vkusu a do značné míry i povaze, připravili jsme pro vás čtyři skvělé tipy. Tak schválně, po které značce sáhnete?

Desigual

Dámské kabelky Desigual jsou jiné. Vyznačují se pestrobarevnými kombinacemi a velmi nápaditými vzory. Jsou extravagantní a nepřehlédnutelné – a vy díky nim můžete být také. Obrovskou výhodou zdobených kabelek je, že je umí vyzdvihnout dojem z jinak nenápadného outfitu. Milovice kreativního designu se do této španělské značky okamžitě zamiluje.

Anekke

V případě kterékoliv dámské kabelky Anekke vás zřejmě jako první napadne slovo „něžná“. Kabelky ve vintage stylu takové skutečně jsou. K tomu navíc jemné, originální, osobité a velmi kvalitně zpracované. Alespoň jeden kousek by neměl chybět žádné ženě s lehce naivní a romantickou duší. Pohled na cokoliv od španělské rodinné firmy vás uklidní a nastolí ve vaší mysli harmonii.

Calvin Klein

Dámské kabelky Calvin Klein nejsou romantické ani kreativní. Vyznačují se minimalistickým designem a důrazem na detail. Představují jasnou volbou pro každou rozhodnou ženu, která si jde za svým cílem a nenechá se odradit. Jste to právě vy?

Tommy Hilfigher

Sportovně elegantní styl dámských kabelek Tommy Hilfigher je věhlasný. Má snad smysl rozepisovat, pro koho jsou tyto doplňky určeny? Designéři se snaží o nápaditý, ale přitom střídmý vzhled a o neotřelé barevné kombinace, které však nevystraší ani konzervativnější ženy. Kabelky všech zmíněných značek najdete na different.cz – v e-shopu s tak trochu jinou módou.

Publikováno: 06. 09. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: anekke | calvin Klein | dámské kabelky | desigual | tommy hilfigher