Domů » Monster High – Monsterky žijí stylově!
Děti

Monster High – Monsterky žijí stylově!

Příšerky, upírky, zombie – studentky strašidelné střední školy Monster high, kterým vdechl život Mattel, si získaly dívčí srdce už dávno. Monstrózně nádherné panenky ale žijí po svém. Rády se stylově oblékají, baví a bydlí. Milují vše, co souvisí s jejich původem. Proto potřebují speciální monster nábytek se spoustou bláznivých doplňků.

Tak například egyptská princezna CLEO DE NILE má vražedný styl a potřebuje super strašidelné místo, kde by mohla vylepšit svůj vzhled. K tomu jí nejlépe poslouží TOALETNÍ STOLEK V egyptském designu. Tento vznešený kus nábytku má spoustu detailů, které jí připomínají domov. Vyznačuje se zlatou, modrou a černou barvou, shora visí extravagantní lustr a jedinečné parádní doplňky mají design kočky a sfingy. Židli lze přisunout, takže se Cleo de Nile™ může soustředit na úpravu svého obličeje v zrcadle. Tematické příslušenství zahrnuje klenotnici, flakóny s parfémem a mnohem víc!

Nábytek Cleo de Nile – doporučená MOC – 789,- Kč

Aby si mohla dcera hraběte Drákuly, studentka DRACULAURA pořádně odpočinout, potřebuje POSTEL hodnou mladé upírky. Tedy jak jinak než lůžko ve tvaru rakve. A protože Draculaura miluje růžovou, vnitřní polstrování a také spousta doplňků mají právě tento sladký odstín. Horní odklápěcí část rakve poslouží jako důmyslná šperkovnice pro mladé slečny, pro panenky je tu tolik potřebný deníček, hrneček a také konvičku na čaj před spaním.

Super spánek ve stylové posteli si vychutná i FRANKIE STEIN, dcera slavného Frankensteina. Ale hlavně – vždy, když se ráno probudí, může své lůžko snadno přeměnit na tolik potřebné zrcadlo, před kterým učeše své dlouhé pruhované vlasy. Po ruce bude mít hřeben, nůžky a sešívačku. Co kdyby se jí zase jednou uvolnily stehy?..

V elegantní strašidelné vaně plné horkých bublinek si koupel užijí určitě bez vyjímky všechny Monsterky. Černo-růžová barevná kombinace ale jistě nenechá žádnou slečnu na pochybách, že speciální příšerkovská VANA a pavučinou opředený TOALETNÍ STOLEK se zrcadlem s netopýřími křídly, se nejvíce hodí do stylu Draculauře. Spolu se svou super postelí má už parádní základ pro bezva Monster bydlení!

Doporučená MOC – 694,- Kč

Intelektuálka, zombie GHOULIA YELPS je známá tím, že se pohybuje velmi pomalu. Jenže potřebuje přes noc stihnout velké množství zařizování. Proto se jí báječně hodí super monster skútr, s kterým všechno hravě zvládne. Nechybí samozřejmě stylová přilba a kanystr na benzín.

1600té narozeniny jsou opravdu jen jednou v životě. To hrabě Drákula moc dobře ví a proto pro dceru DRACULAURU chystá opravdu super dárek. Není to nic menšího, než naprosto stylový MONSTER HIGH KABRIOLET, který je samozřejme v jejích oblíbených barvách. Kola se točí a lze otáčet i volantem. Všechny ostatní příšerky s ní teď budou chtít každý den jezdit do školy, protože takhle stylové kabrio má jenom Draculaura.

 

Doporučená cena – 1 008,- Kč

 

 

Ale pozor! Dárek si jistě zaslouží i všechny slečny milující Monsterky. Obzvláště pak ty, které si chtějí zamknout své malé tajemství. Přesně pro ně je tu úžasný Monster High Elektronický diář: Nejenže ukrývá informace o jednotlivých studentech Monster high a zamyká se strašidelným klíčkem ve tvaru lebky, ale navíc ještě vydává strašidelné zvuky!

Doporučená cena – 652,- Kč

www.monsterhigh.cz

Kontakt pro média:

Eva Tichá

777 072 654
eva@m-ocean.cz

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!