Bezbolestná liposukce - způsob, jak se zbavit tuků bez operace

Trápí vás nadbytečná kila a máte pocit, že jste již vyzkoušela všechny způsoby, jak zhubnout? Univerzální návod k dosažení perfektní postavy bohužel neexistuje. Metody, které jeden vychvaluje, jinému nepomohou. Řešením nejsou ani drastické diety, které vedou ke krátkodobému úbytku váhy, po němž následuje nežádoucí jojo efekt. A o negativním vlivu na organismus se raději ani nezmiňujeme. Jak z toho ven? Většina výživových poradců tvrdí, že jediným možný způsobem, jak zdravě a přirozeně zhubnout, je dodržování vyváženého jídelníčku a především dostatek pohybové aktivity. Ale ani tato formulka nemusí stoprocentně fungovat. Měla byste podstoupit liposukci? Liposukce je invazivní zákrok, který je spojen s mnoha riziky. V podstatě nejde o nic jiného, než o operaci – stojí to za to? Neexistuje schůdnější alternativa, která je jakýmsi kompromisem mezi přirozeným hubnutím a invazivní chirurgií? Odpověď vás mile překvapí. Říká vám něco bezbolestná liposukce?

Co je to bezbolestná liposukce?

Bezbolestná liposukce má s klasickou operací společný jen název. A to je dobrá zpráva pro každého, kdo se bytostně bojí skalpelu. Odsátí tuku probíhá za pomoci speciálního přístroje, který funguje na bázi kombinace ultrazvuku a termální energie. Postará se nejen o odstranění přebytečné tukové tkáně, ale také zmírní projevy celulitidy a navíc pokožce navrátí přirozenou pružnost. Metodu bezbolestné liposukce můžete podstoupit například v Hedera Spa Clinic v Praze. Klinika disponuje unikátním přístrojem Exilis, který byl speciálně vyvinut právě pro účely odbourávání tukových polštářků. Redukcí jejich množství dojde k celkovému zmenšení objemu tkáně a konečně k vytvarování postavy. liposukce 2 liposukce

Jak přesně funguje přístroj Exilis?

Přístroj Exilis vysílá řízené dávky ultrazvukových vlna termální energii do míst s nadměrným množstvím tuku. Díky rovnoměrně excitaci molekul a vysokým účinkům mechanického vlnění je bezbolestná liposukce velmi efektivní a rychlá. A co je nejdůležitější – tuk zmizí bez nutnosti operativního zákroku, diet a úmorné dřiny v posilovně. Procedura je vhodná pro pacienty, kteří nemohou podstoupit klasickou liposukci, ale také pro ty, kterým se v problematických partiích ukládá menší až střední množství tuků.

V čem vám může bezbolestná liposukce pomoct?

  • umožní vám zformovat problematické části těla
  • zredukuje objem tukové tkáně
  • zlepší pružnost pokožky a zkvalitní její strukturu
  • viditelně zmírní projevy celulitidy
Přístroj Exilis je dlouhodobě testován a dosahuje vynikajících výsledků ve formování bříška, stehen, boků, zadečku i podbradku. Získal nejedno prestižní ocenění, např. THE Best Skin Tightening Device Award TAS 2012, ale také cenu za nejlepší zařízení na zpevnění pleti.

Průběh neinvazivní liposukce

Vraťme se však k samotnému procesu neinvazivní liposukce v Hedera Spa Clinic. Klienti ji velmi dobře snáší a cítí pro ni jen příjemné teplo. Terapie trvá přibližně 30 – 50 minut a v ničem vás neomezí. Po absolvování všech procedur zaznamenáte zmenšení konfekční velikosti až o 2 čísla. Během jednoho ošetření reálně ubude 2 – 4 cm tukové tkáně. Odborníci doporučují 4 – 6 ošetření, ale v praxi záleží na zdravotním stavu klienta a jeho požadavcích. Intervaly mezi jednotlivými procedurami by měly trvat 7 – 10 dní. V průběhu terapie je velmi důležitý pitný režim (min. 2,5 l tekutin denně), ale také úprava stravovacích návyků a přístrojová lymfatická masáž. Tyto aspekty přispívají k rychlejšímu a efektivnějšímu výsledku. Bezbolestná liposukce Praha v Hedera Spa Clinic není určena pro osoby, které trpí cukrovkou, hypertenzí, jaterní a ledvinovou nedostatečností, lidé s rozsáhlými kovovými implantáty nebo implantovaným elektrickým zařízením, pacieny s akutním infekčním, aktivním kolagenním nebo vaskulárním onemocněním a v neposlední řadě těhotné a kojící ženy. Další informace najdete na webových stránkách Hedera Spa Clinic.

Publikováno: 17. 09. 2014

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: bezbolestná liposukce praha | neinvazivní liposukce praha