Domů » KetoDiet – konečně dieta, u které zhubnete i bez sebetrýznění
Hubnutí a diety

KetoDiet – konečně dieta, u které zhubnete i bez sebetrýznění

Vyzkoušeli jste snad všechny známé i méně známé způsoby hubnutí, ale místo zaručeného výsledku se hodnota na váze nijak nezměnila, případně se brzy dostavil jo-jo efekt? Přestaňte utrácet za přípravky, o jejichž účinku by se dalo pochybovat a vyzkoušejte dietu, která skutečně funguje. Nebudeme vás navádět k sebetrýznění a hladovění, které nikam nevedou – naopak. Unikátní dietní program, který bychom vám rádi představili, sestavili výživoví specialisté tak, aby byl bohatý na všechny důležité látky, bez kterých se tělo neobejde. Nazývá se KetoDiet, funguje na principu proteinové diety a kromě rychlé redukce tělesné hmotnosti vyniká jednoduchou a rychlou přípravou jídel, díky které se naučíte pravidelnému stravování.

„Naše“ dieta patří mezi nejoblíbenější způsoby hubnutí v USA a na oblibě získává i v Evropě. Předtím, než se dostaneme ke třem jednoduchým bodům, ze kterých se proces hubnutí skládá, by bylo na místě vysvětlit její princip. Jak je možné, že tato dieta opravdu funguje a lze ji držet i dlouhodobě? Vysvětlení je prosté, ostatně jako samotný program KetoDiet. Potraviny, které během procesu hubnutí konzumujete, jsou bohaté na proteiny, které chrání svalovou hmotu. Jediné, co spalujete, jsou tuky.

3 kroky k lepší postavě

V první fázi konzumujete 5x denně proteinová jídla KetoDiet, ke kterým si můžete dopřát některé druhy zeleniny. Trvá 2 – 4 týdny a můžete během ní zhubnout až od 7 Kg (přesný úbytek závisí na původní nadváze).

Druhý krok reprezentuje návrat k racionálnímu jídelníčku a trvá 3 – 8 týdnů. Během dne konzumujete pouze tři jídla KetoDiet a místo zbývajících dvou do jídelníčku zařadíte 2 pokrmy bohaté na bílkoviny (ryby, vejce, libové maso). Redukce váhy sice není tak prudká jako v první fázi, ale i tak může měsíčně dosáhnout 4 – 5 kg.

Poslední fáze slouží k dlouhodobému udržení hmotnosti a budete během ní konzumovat 1 – 2 jídla KetoDiet a pokrmy bohaté na proteiny. Doporučujeme doržovat pitný režim a provozovat sportovní aktivity.

KetoDiet je skutečně funkční způsob jak zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet. Více informací najdete na ketodiet.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!