V jednoduchosti je krása. Kde seženete textil bez potisku?

Kde je hranice mezi kreativní nápaditostí a kýčem? Jsou lepší pestré barvy, nebo jednobarevný styl oblékání? Na tyto otázky si musíte odpovědět sama. Jediné, na čem záleží, je váš vkus a cit pro módu. Ale pokud by se vám přeci jen hodila dobrá rada – snažte se o zlatý střed. Naučte se kombinovat jednoduché oblečení s výraznějšími kousky. Momentálně je trendy spíše nepotištěný textil a look zvýrazněný vkusnými doplňky. Ale kde oblečení bez potisku sehnat v moderním střihu a odpovídající kvalitě?

Jaké barvy jsou letos in?

Zatímco v minulosti bylo jasnou volbou oblečení, které svým potiskem dostávalo do centra pozornosti, dnes jsou v kurzu spíše méně nápadné kousky. Stačí si jen vybrat správnou barvu – teď na jaře frčí především kanárkově žlutá, korálová a tyrkysová, ovšem chybu neuděláte ani v případě jiných tónů. Rozhodující je celek.

Dlouholeté zkušenosti se nezapřou

Ale vraťme se k tomu, co vás trápí. Pokud jste ve svých oblíbených obchodech nenašla nepotištěné oblečení které by vám padlo do oka, poohlédněte se po něm ve velkoobchodě XFER. Rozhodně nejde o neznámou značku, oblíbili si ji především majitelé reklamních agentur. Podstatnou část zákazníků však tvoří i jednotlivci jako vy. XFER nabízí reklamní textil a oblečení pro volný čas přes dvacet let. Přímý výrobce si vybudoval dobré jméno a sortiment se stal synonymem kvality za skvělé ceny. Co konkrétně v nabídce najdete? Je toho víc než dost: trička, mikiny, polokošile s krátkým rukávem, bundy, vesty, fleecové oblečení, tašky i čepice.

Čas na doplnění šatníku je právě... teď!

Ať se chystáte doplnit vlastní šatník, nebo jen sháníte polokošile dlouhý rukáv pro svého partnera, u XFER seženete oblečení, které budete nosit s radostí. Prohlédněte si aktuální kolekce na xfer.cz a udělejte si na elegantně vyhlížející módu názor sama.

Publikováno: 20. 03. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: oblečení bez potisku