3 diety, díky kterým budete moct do plavek!

Potřebujete zhubnout pár přebytečných kil do plavek, ale bojíte se jo-jo efektu? Máme pro vás hned 3 tipy na diety, které rozhodně nejsou kontraproduktivní a už vůbec ne nezdravé. Čím dřív začnete, tím dřív se budete moct promenádovat u vody...

Krabičková dieta

O krabičkové dietě se toho napsalo poměrně dost a v drtivé většině případů v dobrém. Podstatou diety, která skutečně funguje, je nejen kvalitní a pestrá strava, bez které se organismus neobejde, ale také její pravidelná konzumace. Zásadní problém většiny lidí je nedostatek času pro přípravu jídla a právě v tom tkví její největší výhoda. Specializované firmy nabízí rozvážku připravených jídel, které jsou sestaveny na základě individuálního jídelníčku, až domů. Rozhodnete-li se právě pro krabičkovou dietu, ušetříte spoustu času, který byste musela věnovat přípravě jídla i samotnému nakupování. Jde o dietu, která se dá držet i dlouhodobě. Dodavatelé jídel v krabiček nabízí různé typy jídel, které se liší svou skladbou v závislosti na tom, co klient od diety čeká. Kromě samotného hubnutí existují i „udržovací“ diety, které napomáhají k zdravějšímu životnímu stylu. Pro obyvatele hlavního města je k dispozici služba krabičková dieta Praha za zajímavé ceny.

Domácí krabičková dieta

Dobrá, nejde ani tak o jiný typ diety, jako spíše o její specifickou formu. Někomu jednoduše nevyhovuje dovážka a raději by si jídla připravoval sám. Na internetu je poměrně dost návodů na skladbu jídelníčku a existují i specializované kuchařky, ale výrazně doporučujeme navštívit výživového specialistu, který vám ho sestaví na míru. A opět záleží na tom, zda chcete zhubnout nebo si jen udržet stávající váhu. Domácí krabičková dieta je zkrátka alternativou pro všechny, kteří nechtějí přípravu jídla svěřit někomu dalšímu.

Dukanova dieta

Doktor Dukan pocházel z Alžírska a přišel na to, že člověk může dlouhodobě hubnout jen tehdy, bude-li v psychické pohodě. A právě v tom tkví princip jeho diety – omezovat se co možná nejméně. Dukanova dieta spočívá v konzumaci ryze bílkovinných jídel a naopak odsunutí příliš sladkých nebo tučných jídel. Pokud vás láká dieta, díky které zhubnete, ale nebudete trpět pocitem hladu, je určena právě pro vás!

Publikováno: 17. 06. 2013

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: dukanova dieta | dunkanova dieta | krabičková dieta | krabičková dieta praha