Ionizace vody: kvalitní voda za všech okolností a jednoduše

Zdravé stravování by mělo jít ruku v ruce s dostatečným pitným režimem, který by měl v ideálním případě sestávat z čisté vody. Slazené vody představují pro lidský organismus hrozbu kvůli vysokému obsahu cukrů, ale podobně je tomu i v případě kupovaných džusů. Do pitného režimu se nedá řadit káva, ale ani zelený nebo černý čaj, které organismus ještě více odvodňují. Jak tedy do svého těla dostat to nejlepší?

Zásaditá, nebo kyselá voda?

Nemáte ponětí o tom, jaká voda je ke konzumaci vhodnější? Pravdou je, že kohoutková voda je většinou mírně kyselá, a přispívá k nežádoucímu překyselování těla. To má za následek oslabování imunity, únavu apod. Kyselá voda se vyznačuje antibakteriálními účinky, takže je využitelná jako kloktadlo, kapky do nosu, dezinfekce nebo při léčbě plísňových onemocnění na rukou a nohou. Naproti tomu zásaditá voda je pro vnitřní užití velmi vhodná, napomáhá zlepšovat obranyschopnost a duševní svěžest.

Moderní pomocníci pro ionizaci vody

V současné době se nabízí ionizační přístroje, které jsou vhodné pro intenzivnější provoz, zatímco přenosné ionizační láhve jsou ideální pro domácí použití, na výlet nebo do práce. Díky ionizační láhvi je voda během chvíle obohacena molekulami vodíku, který má na lidský organismus velmi dobrý vliv, protože působí jako antioxidant. Molekulární vodík je rozpustný ve vodě i v tucích. Vzhledem ke své velikosti snadno pronikne přímo do poškozených buněk, kde dochází k eliminaci volných radikálů. K provozu ionizační láhve je třeba nabíjet ji podobně jako mobilní telefon. Láhve jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla. Zaujala vás možnost ionizace vody? Na stránce https://pristrojeprozdravi.cz/ionizace-vody internetového obchodu Přístroje pro zdraví se dozvíte více o tom, jak upravit běžnou kohoutkovou vodu na vodu, která je pro lidský organismus mnohem vhodnější a dokonce léčivá.

Publikováno: 26. 06. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam