Seznamte se s módními trendy, které vládnou podzimu a zimě 2020

Nástup každého ročního období bereme jako skvělou příležitost k nákupu nového oblečení. Pokud jste letos „shopování“ odložila, protože jste měla na práci úplně jiné věci, a nyní s hrůzou zjistila, že ve vašem šatníku nepřebývá nic, v čem byste na ulici zazářila, napravte to. Prozradíme vám, jaké trendy momentálně v oblasti módy panují, a navrch přidáme pár tipů na výhodný nákup.

Kostýmky v zářivých barvách

Dokud nám to počasí dovolí, můžeme se na schůzku s klienty i na dostaveníčko s přáteli vydat v elegantním a současně prudce trendy kostýmu. Zapomeňte však na neutrální tóny, nyní jsou v kurzu „pop colors“ v podobě červené, oranžové či modré. V takovém outfitu se v davu rozhodně neztratíte.

Hnědý dlouhý kabát

Když se teploty přiblíží k nule, nevycházejte ven bez stylového kabátu. Černá je poněkud out, momentálně letí delší hnědé kožené a vlněné kabáty. V kombinaci se světle modrými džíny vypadají znamenitě a stejně slušivá je s kalhotovým kostýmem. Pokud vám hnědá z nějakého důvodu neimponuje, sáhněte po maxi kabátku ve žlutém či okrovém provedení.

Kabelka jako za „starých“ časů

Kabelek není nikdy dost, ale jaký typ zvolit, abyste si neutrhla ostudu? Určitě vás potěší, že se letos vrací do hry hity, které nám dělaly radost v minulých letech. Podle příležitosti střídejte například sedlovou či kyblíčkovou kabelku – ideálně v crossbody provedení. Sázkou na jistotu jsou dámské kabelky Guess – nejnovější kolekce jdou ruku v ruce s aktuálními trendy tvarem i barevností, jsou kvalitně zpracované a nestojí majlant.

Prošívaná zimní bunda

Máte pocit, že tohle tady už jednou bylo? Ano – prošívané zimní bundy jsou stálicí, která z pultů jen tak nezmizí. Jsou pohodlné, lehké a dostatečně hřejivé, aby poskytly adekvátní ochranu před prvními mrazíky. Moderní design nabízí například dámské zimní bundy Guess – v případě oblíbené italské značky vedle určitě nešlápnete!

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam