Dopřejte fasádě nový nátěr. Bude vypadat jako nová a déle vydrží

S fasádou domu je to jako s oblečením. Plní ochrannou funkci a současně musí vypadat reprezentativně. Když se neudržuje, ztrácí původní krásu i vlastnosti. A přestože se nedá hodit do pračky, můžeme jí dopřát omlazovací a regenerační kúru v podobě zbrusu nového nátěru. Proč není moudré zbytečně čekat a na koho se obrátit? Důležité informace nám poskytli natěrači z https://natrem.to/natery-fasad-praha.

Fasáda trpí a chřadne

Hlavním úkolem fasády je ochrana stavby před okolními vlivy. Téměř nepřetržitě čelí působení UV paprsků, větru, mrazu či teplotním výkyvům. Mimo to se na ní průběžně usazují mikroorganismy, které ji znehodnocují a urychlují degradaci materiálu. Plísně, mechy, řasy a lišejníky dokáží fasádu pořádně potrápit a zároveň jí ubrat na estetice. Což platí i o nečistotách z ovzduší – smogu a kouři. Rozhodnete-li se investovat do nátěru fasády, na které se podepsal zub času, nebudete litovat. Aplikaci nátěrové hmoty předchází důkladné čištění, v rámci kterého odborníci odstraní plísně. Právě ty představují značné zdravotní riziko pro obyvatele, zejména pro osoby s alergiemi. Vhodně zvolená nátěrová hmota navíc fasádě propůjčí ještě lepší vlastnosti (např. lepší ochranu před povětrnostními vlivy). Shrnuto a podtrženo, po nátěru fasády bude váš dům opět vypadat jako nový, zlepší se jeho odolnost proti působení vnějších faktorů a přestanou vám hrozit nepříjemné komplikace na zdraví.

Obraťte se na odborníky

Nátěr fasády vlastními silami je pro většinu lidí zbytečně namáhavý, časově náročný a bez lešení velmi komplikovaný. Profesionálové práci zvládnou bez zbytečných průtahů a samozřejmě se postarají také o dokonalé vyčištění povrchu. Sázkou na jistotu jsou nátěry fasád pod taktovkou NATŘEM.TO. Odborníci vyjíždí za zakázkami po celém Česku (a Slovensku) a na práci poskytují pětiletou záruku. Reference a další informace najdete na https://natrem.to/natery-fasad-praha.

Publikováno: 30. 03. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam