Domů » Plánujete hypotéku, ale nevíte si s ní rady?
Finance

Plánujete hypotéku, ale nevíte si s ní rady?

Touha po vlastním bydlení nás často vede k unáhleným závěrům, které nás mohou stát desítky tisíc. Úroková sazba hypotéčních úvěrů je nyní rekordně nízká a většina zájemců sáhne po prví nabídce, která se jim dostane pod ruku. I přesto, že jsou nyní hypotéky maximálně výhodné, se však vyplatí jednat s rozmyslem. Často stačí zdánlivě nepatrný rozdíl ve výši úroků nebo poplatků a konečná splatná částka se významně změní. Není divu, vždyť hypotéku splácíme i několik desítek let a několik set měsíčně se s ohledem na vysoký počet splátek vyšplhá na nezanedbatelné číslo.

Kalkulačka, která vám ušetří starosti

Pokud si s výběrem hypotéky nevíte rady, využijte aplikaci hypotéka kalkulačka, která vám vypočítá nejvýhodnější alternativu. Ušetříte tak spoustu času, který byste strávili porovnáváním jednotlivých nabídek a schůzkami se zástupci hypotéčních bank. Hypotéka kalkulačka lze ovšem využít také v rámci refinancování hypotéky – i tomu se v budoucnu zřejmě nevyhnete. Stávající banka vám nikdy nenabídne tak výhodné podmínky jako konkurence a za každou cenu si vás bude snažit udržet tím, že vás o změnách úrokové sazby informuje na samotném konci fixačního období. S pomocí odborníka však stihnete refinancovat i v šibeničním termínu.

Nechce se vést za ručičku a případě si přivydělejte

Nejste-li si stále jistí, zda jste si mezi zdánlivě totožnými úvěry vybrali ten nejlepší, nenechávejte nic náhodě a požádejte o pomoc FBO.cz. Finanční Broker Online je odborné poradenství, které můžete využít v případě hypotéky a jejího refinancování. Zkušení brokeři pro vás vždy najdou to nejvýhodnější řešení a pomohou vám s veškerou administrativou. Za to si naúčtují přesně…vůbec nic, jejich služby jsou totiž bezplatné. Vydělat peníze můžete naopak vy – doporučíte-li tuto službu někomu ze svých známých a on si skrze ní sjedná hypotéku, dostanete provizi 10 000 Kč. A to už stojí za tu námahu, ne?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!