Domů » 4 rady pro výběr dekorací a doplňků do bytu
Bydlení

4 rady pro výběr dekorací a doplňků do bytu

Jak si poradit s výběrem dekorací a krásných doplňků do bytu? Pomoci vám může následující návod, kde najdete 4 praktické rady, s jejichž pomocí si hravě zvládnete zařídit dokonale útulné bydlení, a ještě k tomu za příznivě nízkou cenu.

Kvalitní povlečení pro každé roční období

Základním kouskem bytového textilu je rozhodně kvalitní povlečení. Při nákupu těch správných kousků se zaměřte i na využití během roku. Pro letní měsíce je správnou volbou jemný a hebký satén, který má přirozeně chladivý efekt. Z bavlny je také flanelové povlečení, které je o poznání více hřejivé a hodí se tak především pro zimní období. V rámci celého roku využijete klasické bavlněné povlečení, nebo krepové ložné prádlo, jehož velkou výhodou je fakt, že se nemusí žehlit.

Praktické dekorace

Interiér bez dekorací by působil příliš strohým a smutným dojmem. V rámci krásně zařízené domácnosti tak nezapomeňte na výběr těch správných drobností. Nejlepší variantou jsou takové dekorace, které mají zároveň praktický účel. Jde například o pěkné hodiny, svícen, ozdobnou vonnou svíčku, vázu a podobné.

Vybírejte prvky v jednom stylu

Když se pustíte do nákupu vybavení do interiéru na specializovaném obchodě Mikaton.cz, vyplatí se ctít víceméně jeden styl. To může znamenat také ladění do jedné barvy. S tím vám mohou pomoci látky v metráži, s jejichž pomocí si případné chybějící prvky podle vašich představ jednoduše vytvoříte.

Pusťte se do tvoření vlastních doplňků do domácnosti

Není nic výjimečného, když se vám v nabídce obchodu nic nezamlouvá, nebo nesedí rozměry a podobně. I tady však existuje řešení. Navštivte kategorii galanterie a vyberte si takové potřeby a pomůcky, se kterými do vytvoříte vlastní doplňky do domácnosti. Budete tak mít záruku, že jde opravdu o jedinečné vybavení, které nikdo jiný nemá. Samotné tvoření je navíc zábavné a naplňující.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!