Proč si domů pozvat vestavěný nábytek?

Bojujete se nedostatkem prostoru nebo jeho atypickým řešením? V tom případě vám sériový nábytek příliš dobře neposlouží. Sáhnete-li však po vestavěném nábytku na míru, budete se divit, jak velký je najednou vás malý byt. Následující argumenty vás stoprocentně přesvědčí o tom, že investice do něj nebudete litovat...

Vestavěný nábytek se hodí do každého interiéru

Vestavěné skříně nachází využití především v menších prostorách, tedy panelových bytech, kde se počítá každý centimetr čtvereční. Na rozdíl od volně stojících skříní totiž věrně kopíruje dispozice interiéru a využije jeho potenciál takzvaně na maximum. Vestavěné skříně se montují přímo ke stěnám a většinou dosahují až ke stropu – mezi skříní a zdí tak nevznikne žádná volná škvíra.

Neskutečná variabilita vnitřního dělení

Další obrovská výhoda spočívá ve variabilitě vnitřního uspořádání nábytku. Sami si zvolíte, jak mají útroby skříní vypadat – na základě toho, jak je budete využívat. Vestavěné skříně lze doplnit o nejrůznější prvky v podobě přihrádek, košů na prádlo a dalších vychytávek. Vestavěné skříně 2

Úspora místa v každém směru

V případě vestavěných skříní se můžete spolehnout na spoustu prostoru uvnitř. Ale to není vše - díky posuvným dveřím je lze umístit i do velmi stísněných prostor, kde by otevírání klasických křídlových dveří představovalo problém (např. v úzkých chodbách).

Sen každé hospodyňky

Stísněnější prostory, než jsou klasické panelákové kuchyně, by jeden pohledal. A právě zde jsou kuchyně na míru s vestavěnými skříněmi k nezaplacení. A nejsou jen praktické, vzhledem k možnostem volby všech dostupných materiálů jsou i neskutečně krásné. Je jen na vás a vašem vkusu, jestli zvolíte dřevo, moderní lesklý laminát, nebo třeba sklo. Fotogalerie kuchyní od předního českého výrobce JN Interier vydá za tisíce slov. Kuchyně na míru Tak co vy na to? Líbil by se vám nábytek, který je v naprosté symbióze s dispozicemi interiéru? Je nadčasový a oproti klasickému volně stojícímu nábytku také mnohem pevnější. Jedinou nevýhodou je skutečnost, že skříně nelze přesouvat z místa na místo. Ale na druhou stranu – k tomu zřejmě nebudete mít důvod.

Publikováno: 12. 06. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kuchyně na míru | vestavěné skříně na míru | výhody vestavěného nábytku