Domů » Křišťálová masáž obličeje a dekoltu: Vaše cesta k mladšímu vzhledu a lepší náladě
Zdraví

Křišťálová masáž obličeje a dekoltu: Vaše cesta k mladšímu vzhledu a lepší náladě

Zmáhá vás stres a spousta starostí? Hektický životní styl se vždy nakonec projeví na špatné fyzické i psychické kondici. Pokud se cítíte unavená, bez nálady a navíc pozorujete, že rychle stárnete, dopřejte svému tělu jedinečný zážitek v podobě křišťálové masáže obličeje a dekoltu. V čem tato populární technika spočívá a kdo provádí masáže do domu? Odpovědi vám prozradíme v tomto článku.

Existuje obrovské množství různých masáží a každá má své specifické vlastnosti. Pro křišťálovou masáž obličeje a dekoltu jsou typické vyhlazující a energetizující účinky. Čisté křišťály mají doslova magickou moc – vyhladí vrásky, rozzáří pleť a zanechají pocit skvělé nálady.

V dávných dobách lidé věřili, že křišťál křemene dokáže uzdravit tělo i duši. Účinky tohoto kamene možná způsobuje to, že vibruje na stejné energetické úrovni jako organismus zdravého člověka. Když jsou energie nevyrovnané, křišťál zajistí harmonizaci.

V každém případě jde o zaručenou metodu, kterou si budete chtít dopřávat pravidelně. Kvalifikovaní terapeuti z firmy FyzioDomu provádí křišťálovou masáž obličeje a dekoltu s pomocí jasmínového mýdla (prevence vrásek, tlumení zarudnutí a svědění pleti), zeleného jílu (hloubkové odstranění nečistot a zvláčnění pokožky, antiseptické účinky), arganového oleje (silný antioxidant s vyživujícími a hydratačními účinky), pískavice (zpevnění pokožky, zlepšení kvality vlasů, antiseptický efekt) a křišťálového oleje (vyživení a rozjasnění pleti, doplnění energetických zásob).

A co je ještě lepší? Fyzioterapeuti z FyzioDomu přijedou k vám domů. Nebudete muset ztrácet čas cestováním a dopřejete si jedinečnou masáž v pohodlí vašeho bytu či domu. V nabídce služeb najdete také jiné masážní techniky a je jen na vás, kterou si nakonec vyberete. Další informace najdete na www.fyziodomu.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!