Domů » Která vůně je pro vás ta pravá?
Parfémy

Která vůně je pro vás ta pravá?

Chcete opravdu pěkně vonět? Definice vůně je však poměrně různorodá a každá z nás vnímá pěknou vůni úplně jinak. Vůně, která je pro jednu ženu velmi atraktivní, může její kamarádce připadat příšerná. Pokud vám zrovna došel oblíbený parfém a plánujete změnu, řiďte se především svým instinktem.

Můžete sice dát na radu kamarádek, ale když už chcete při výběru vůně brát ohledy na někoho jiného, než na sebe, zeptejte se raději partnera. Co na tom, že si o vás přítelkyně řeknou, že „smrdíte“ jak parfumerie, když budete partnerovi (či potenciálním partnerům) připadat velmi přitažlivá.

Ideální je volit vůně podle ročního období, nálady či oblečení. Ne každá vůně se hodí do každé situace. Je to tak trochu alchymie, ale s trochou snahy se v ní velmi rychle zorientujete. A protože každá vůně něco stojí, budeme vám pravidelně přinášet tipy na kvalitní parfémy, včetně míst, kde je můžete koupit levněji, než je běžné.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!