Domů » Cítíte se jako živý mrtvý? Chybí vám biologická energie!
Zdraví

Cítíte se jako živý mrtvý? Chybí vám biologická energie!

Připadáte si každým dnem unavenější a nepomáhá vám ani pravidelná návštěva wellness centra? Zapomínáte a nemůžete se soustředit na důležité věci? Pokud jste absolvovali lékařskou prohlídku a bylo vám řečeno, že jste naprosto v pořádku, pravděpodobně vám chybí takzvaná biologická energie. Doba, ve které žijeme, je velmi rychlá a neustále musíme čelit osobnímu i pracovnímu stresu. Nemusíte však zoufat, vždy existuje řešení, jak se opět dostat do formy. Mezi ty nejúčinnější prostředky, které vás postaví na nohy, patří nejrůznější doplňky stravy. Jeden z nich bychom vám rádi představili.

ENADEN – soubor látek, kterých máme kritický nedostatek

Mezi neoblíbenější doplňky stravy patří unikátní přípravek ENADEN, který byl vyvinut na základě komplexních výzkumů tak, aby maximálně podpořil celkovou biologickou energii. Jsou v něm obsaženy látky jako NADH a L Tryptopahan a Pyridoxin.

Zmíněná NADH neboli Coenzym 1 se přirozeně vyskytuje ve všech našich živých buňkách a mezi nedůležitější vlastnosti patří podpora energie, ale také podpora paměti a vitality. Jedná se o látku, která je přítomna u štěpení ATP energie a zajišťuje správné fungování mozku, kardiovaskulárního systému a nervů. Kromě toho funguje jako účinná prevence poruch paměti.

Lidský organismus neustále pracuje a to i tehdy, když odpočíváme. Díky ENADENU budete mít opět dostatek energie a vrátí se vám chuť do života. A abychom nezapomněli – ENADEN je k dostání také na v oficiálním e-shopu výrobce evitality.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!