Domů » Začínáte podnikat a máte problémy se skladováním?
Ženy a podnikání

Začínáte podnikat a máte problémy se skladováním?

Začátek podnikání není jednoduchý a pro ženy mnohdy ještě těžší. To, co nám matka příroda nadělila v rámci schopnosti pečovat o druhé a starat se o domácnost, ubrala na schopnosti organizovat. I tak se však mezi námi najde celá řada úspěšných podnikatelek, kterým se podařilo od píky vybudovat úspěšné impérium. Pokud se chcete úspěšným ženám alespoň přiblížit, na nic nečekejte a skočte do podnikání rovnýma nohama. Počáteční problémy s financemi můžete velmi elegantně překonat. Mezi největší položky patří pronájem skladových prostor. Využijte odborné pomoci od společnosti Cushman & Wakefield.

Jedná se o největší poradenskou firmu na světě. Cushman & Wakefield existuje od roku 1917 a může se pochlubit 231 kancelářemi po celém světě. Hlavní náplní činnosti firmy je poskytování poradenství, realizace a řízení v průběhu celého procesu nakládání s nemovitostmi. Pro vás to znamená jediné, společnost  Cushman & Wakefield pro vás realizuje pronájem skladů či pronájem haly. Na webu czech-industrial.cz si můžete prohlédnout všechny sklady a pozemky, které jsou momentálně k dispozici.  Jsou seřazeny přehledně podle velikosti a navíc je máte možnost profiltrovat na interaktivní mapce.

Díky Cushman & Wakefield je skladování mnohem snadnější a hlavně cenově přijatelnější. Ať už jevíte zájem o sklady Praha či na druhém konci republiky, Cushman & Wakefield vám realizuje pronájem za velmi výhodných podmínek. Spolehněte se na profesionály, kteří mají dokonale zmapovaný trh a vychází z vašich momentálních, ale i budoucích požadavků.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!