Už víte, v čem budete chodit na jaře a v létě 2016? Obujte se do Tamaris!

Uvolněte místo v botníku, jarní sezóna je v plném proudu a zanedlouho se plynule přehoupne do léta. Což znamenám že byste si měla udělat radost a pořídit si pár stylových kousků. Pokud se v neuvěřitelně široké nabídce výrobců ztrácíte a hledáte perfektní obuv, máme pro vás tip. Jestlipak jste již vyzkoušela proslulou kvalitu značky Tamaris? Možná jste německou značku přehlížela a připravila se o jedinečný komfort, který nabízí. Naštěstí není nikdy dost pozdě chybu napravit. Aktuální kolekce vypadá znamenitě!

Podle některých nejlepší německá značka!

O značce Tamaris je v posledních letech slyšet stále častěji. Mimo prodejní úspěchy (patří k nejznámějším evropským značkám) stojí za zmínku i vynikající hodnocení v renomované studii BEST BRANDS, v rámci které Tamaris zkončila na třetím místě. Nutno podotknout, že značku předběhly jen firmy Apple a LG. Investice do kvality se v případě obuvi skutečně vyplatí. Přesto nemusíte mít strach, že si boty Tamaris nebudete moct dovolit. Stylový design a precizní design sice nejsou zadarmo, ale německý výrobce nabízí skvělý poměr kvality a ceny.

Kde "tamarisky" seženete?

Na obuv Tamaris narazíte také u všech dobrých prodejců. My jsme ji za příjemné ceny našli ve Světě bot. Prodejce nabízí lodičky s nízkým i vyšším podpatkem, tenisky, sandály, žabky, baleríny i pantofle Tamaris. Co se týče aktuální kolekce pro jaro a léto 2016, Tamaris sází na klasické tmavší odstíny, ale nezapomíná ani na milovníky pestřejších kombinací. Ze všech modelů je již na první pohled patrné precizní zpracování. Pokud preferujete vyšší podpatky, mohly by se vám zamlouvat tyto třpytivé dámské lodičky Tamaris. Jsou k mání také ve zlatém provedení. lodicky-tamaris Mnohem pohodlnější jsou ovšem tyto dámské kožené lodičky Tamaris se skrytým klínkem. kozene-lodicky A proč se po obuvi značky Tamaris poohlédnout na www.svetbot.cz? Mimo nízké ceny garantuje odeslání do 24 hodin, výměnu/vrácení zboží do 30 dní a poštovné zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

Publikováno: 26. 05. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: boty tamaris. tamaris 2016