CINCINK – inzerujte nemovitosti zdarma a s výhodami

Přichází nová éra obchodu s realitami. Ať už prodáváte byt či dům, nebo zvažujete jejich koupi, případně pronájem, už nemusíte být svázáni podmínkami realitních kanceláří. Nový portál CINCINK nabízí inzerci nemovitostí zcela zdarma. A za malou částku si můžete jednotlivě objednat služby, jež se k vašemu životnímu obchodu vztahují. Vše je transparentní, flexibilní, jednoduché a hlavně, ušetří vám to peníze.

CINCINK – inzerce zdarma

CINCINK je start up Kateřiny Stehlíkové, která rozvlnila stojaté vody obchodování s nemovitostmi. Po mnoha letech od revoluce konečně nemusíte být oddáni službám realitních kanceláří. CINCINK je férový realitní portál, nikoli realitní kancelář. Inzerce zdarma je podstatnou devízou této služby, které využívají soukromé osoby i realitní kanceláře. Proto na tomto novém webu už nyní najdete tisíce nabídek. Některé realitní kanceláře avizují, že postupně na portál přesunou 100 % své nabídky. Ovšem neobávejte se, když čtete, že tu figurují realitní kanceláře. Po vašem boku může stát profesionál, jenž vám se vším pomůže. Při ruce vám bude právník, daňový poradce či jiný profesionál, kterého budete potřebovat. CINCINK je pružnou službou, jejíž koncept zaujal i Komerční banku, a ta se tak stala solidním partnerem tohoto portálu.

CINCINK - férový prodej i koupě bytu

Řešíte prodej bytu? Inzerce zdarma na webu s vysokou čteností vám zajistí tisíce potenciálních zájemců. Nevíte si ovšem rady, jak pak dál? Jak sestavit smlouvu, kde uschovat peníze a podobně? Na webu vám přehledně nabídnou jednotlivé služby, které se týkají prodeje bytu. Právní servis je podstatný, pokud paragrafům nerozumíte. Profi foto od profesionála zatraktivní inzerát stejně jako 3D plánek nebo profesionální textace. Pracujete jako účetní a služby daňového poradce nevyužijete? Fajn, přeskočíme to a jdeme dál. Možná se vám bude hodit i odhadce ceny nemovitosti, abyste se neošidili a zároveň, abyste nastavili reálnou částku, která zájemce přivábí. Obdobně se postupuje i v případě koupě bytu. Vy budete potřebovat někoho solidního, u koho se peníze schovají. Možná se vám bude hodit i profesionál, jenž odhalí, jaký je skutečný technický stav nemovitosti. Stejně tak uvítáte i služby odhadce ceny nemovitosti. Všechny tyto zmíněné služby si můžete objednat jednotlivě. Nejste tak svázáni kompletním balíčkem služeb, který předem nastaví realitní kancelář, a vy pak zaplatíte zbytečně mnoho. CINCINK představuje novou éru obchodování s nemovitostmi. Celý proces se tak zefektivní, zrychlí, zjednoduší a hlavně budete mít radost z cinkotu peněz, které vyděláte jako prodávající a ušetříte jako kupující. Proto jděte směle do toho. Struktura služeb a nabídka je na webu přehledná, takže to zvládne každý.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam