Domů » Chorvatsko – klasická dovolená na Jadranu
Cestování a dovolená

Chorvatsko – klasická dovolená na Jadranu

Jestlipak víte, která země patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější přímořské turistické destinace v Evropě? Pokud hádáte Španělsko či Itálii, samá voda. Zlatou klasikou je Chorvatsko, které nabízí úžasné podmínky pro rodinnou i sportovní dovolenou. Pokud již nyní plánujete, kam si letos vyrazíte, měli byste tuto krásnou balkánskou zemi zahrnout do svých plánů. Důvodů, proč za místo pro letní odpočinek zvolit právě Chorvatsko, je celá řada. Žádná jiná země není tak univerzální a nenabízí možnosti vyžití pro všechny členy vaší velké rodiny.

Dovolená v Chorvatsku pro lenochy i sportovce

Patříte-li k plážovým povalečům, kteří si pod pojmem ideální dovolená vybaví nekonečné písečné pláže a spalující sluneční paprsky, bude se vám v Chorvatsku líbit. Stejně tak si přijdete na své, pokud hledáte místo, kde se můžete dostatečně vyřádit a vybít. Chorvatsko je velmi pestré a může se pochlubit nejen kamenitými, ale i písčitými plážemi. Těch je sice o něco méně, ale stojí za to. Vnitrozemí je poměrně hornaté a můžete si do něj udělat výlety na kole. V horských oblastech proudí mnoho dravých řek, které vybízí ke sjezdu na raftu. Dovolená Chorvatsko tak může být ve znamení adrenalinu.

Zájezdy do Chorvatska za super cenu

Zájezdy Chorvatsko jsou populární nejen kvůli krásné přírodě, ale také přijatelným cenám. Ačkoliv se ceny běžného zboží a služeb v Chorvatsku každým rokem mírně zvyšují, ceny zájezdů jsou tak nízké, že ušetříte tak jako tak. Last minute Chorvatsko od NewTravel je skvělým příkladem velmi levné dovolené pro celou rodinu. Na nic nečekejte a rezervujte si pohodlný apartmán již dnes!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!