Domů » Chopte se příležitosti a vyzkoušejte, jaké je lezení na umělé stěně zcela zdarma!
Zábava a volný čas

Chopte se příležitosti a vyzkoušejte, jaké je lezení na umělé stěně zcela zdarma!

Nemáte do čeho píchnout a toužíte po nových zážitcích? Máte-li ráda adrenalin a zároveň preferujete aktivity na čerstvém vzduchu a pokud možno i v pěkné přírodě, vyzkoušejte lezení po skalách. Pokud se vám při pohledu na horolezecké lano a podsedák podlamují kolena, využijte speciální akci, kterou připravila nejznámější česká horolezecká škola RockJoy. Akce je určena všem začátečníkům a lidem, kteří ještě nikdy nelezli, ale trpí neodolatelnou touhou si to vyzkoušet. A o co tedy jde?

Horolezecká škola RockJoy je známá svým individuálním a přátelským přístupem a důrazem na maximální bezpečnost. Právě proto jsou kurzy lezení, které její členové pořádají, tak oblíbené u široké veřejnosti. RockJoy se však rozhodla jít ještě dál a uspořádala kurz lezení na umělé stěně zcela zdarma. Akce probíhá od 1.11. a bude trvat o Štědrého dne. INTRO KURZ lezení pro začátečníky je obvykle zpoplatňován částkou 500,-, nyní jím však můžete projít zcela bezplatně. Pokud vás lezení chytne a rozhodnete se v něm pokračovat, získáte 10% slevu na navazující kurz lezení pro začátečníky po umělé stěně 1. Další informace a novinky ze světa lezení najdete přímo na webu horolezecké školy rockjoy.cz. RockJoy provozuje i e-shop s vysoce kvalitním vybavením na rockjoyshop.cz a půjčovnu na horolezeckapujcovna.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!