Postavte svým dětem bezpečné dětské hřiště

Máte doma malé neposedy, kteří by nejraději celý den strávili na nedalekém dětském hřišti? Možná však máte důvody, proč je na něj nepouštět. Města se sice snaží o postupnou renovaci, ale i tak je většina hřišť v žalostném stavu. Konstrukce prolézaček a houpaček vypadají, že každou chvíli spadnou a kvůli nedostatečnému oplocení si z pískoviště dělají záchod domácí mazlíčci. Nebylo by lepší vybudovat dětem vlastní hřiště, na kterém by mohly dovádět i bez toho, aniž byste si o ně museli dělat starosti?

Pokud se ve vašem bezprostředním okolí nachází dětská hřiště, které připomínají tréninkový areál námořní pěchoty a máte-li vlastní zahradu, pořiďte svým dětem vlastní atrakce. Takové, které budou splňovat všechny bezpečnostní normy a zároveň si je budete moct dovolit.

Zmíněná kritéria splňují dětská hřiště FLORA Servis, se kterými jste se již pravděpodobně setkali. Klientelu firmy FLORA Servis tvoří zejména města a obce, hotely, penziony, obchodní domy, školy a další subjekty, které vyžadují vysoce kvalitní a cenově přijatelné sestavy. Jistě, ceny městských hřišť jdou do statisíců, což ovšem neznamená, že si z pestré nabídky atrakcí nevybere i vy.

Na webových stránkách www.floraservis.cz najdete aktuální katalog produktů, ve kterém nechybí kompletní dětská hřiště, ale ani jednotlivé prvky jako pískoviště, houpačky, věže se skluzavkami a spousta dalších prvků, které si můžete objednat i samostatně.

Výrobce se v oboru pohybuje již dvacátým rokem a poskytuje kompletní servis od počáteční konzultace (která je nezávazná a zdarma) až po úpravy terénu a instalace sestav. Jednotlivé prvky lze libovolně kombinovat a to nejen jejich vzájemné uspořádání, ale také barvy.

Dětská hřiště od FLORA Servis se vyrábí z kvalitního smrkového (a na požádání také z borového nebo modřínového) řeziva, které je ošetřeno třemi vrstvami nezávadných barev a lazur. Pozinkovaný spojovací materiál je upraven barvou Komaxit. Konstrukce podléhají šedesátiměsíční záruce a minimální trvanlivost sestav je deset let.

Publikováno: 08. 07. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: fětská hřiště | houpačky | hřiště pro děti