Bylina kotvičník - přírodní afrodisiakum dokáže hotové divy

Problémy v milostném životě mohou výrazně ovlivnit vztah jako celek. Pokud vašeho partnera trápí potíže s potencí, snažte se najít příčinu a buďte k němu shovívavá. Podle statistik totiž podobné záležitosti řeší drtivá většina párů. Může se jednat o krátkodobý jev, ale i dlouhodobější patálii. K častým příčinám poruchy erekce patří stres, přepracovanost, psychické napětí a další činitelé. Někdy se mezi milenci vytratí ona pověstná jiskra, která je typická pro začátky vztahů. Jak z toho ven? Nejšetrnější řešení představují přírodní afrodiziaka. Tím nejúčinnějším je tribulus terrestris!

Účinky "zázračné" jsou známé po staletí

Tribulus terrestris není nic jiného než bylina známá jako kotvičník zemní. V oblasti sexuality pomáhala již našim předkům, kteří na ni nedali dopustit. Kotvičník výrazně zvyšuje chuť na sex a působí jako přírodní afrodiziakum. Ženy po něm ztrácejí zábrany a muži se vydrží milovat tak dlouho jako zamlada. V posledních letech se poptávka po kotvičníku zvýšila, ostatně jako po mnoha přírodních „medikamentech“, které jsou k lidskému organismu šetrnější než předražená chemie se spoustou vedlejších účinků a potenciálních rizik. Kotvičník zemní obsahuje široké spektrum prospěšných látek a pozitivně působí na krevní oběh, napomáhá ke snížení hladiny cholesterolu, tlumí tachykardii a v neposlední řadě podporuje rozklad ledvinových kamenů. Dalo by se pokračovat, ale vrátíme se ke vlivu na sexuální život.

Extra silný koncentrát je praktičtější než čaj

Kotvičník zemní je k dostání v sušené a nadrcené formě pro přípravu čajového odvaru. Aby byl skutečně účinný muselo by se vypít minimálně 0,75 litru čaje denně, což není příliš praktické. Proto většina lidí preferuje silný extrakt Kotvičník Forte, který lze zakoupit online na www.kotvicnikforte.cz. Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy. Nežádoucí účinky, kontraindikace a interakce s jinými látkami nebyly objeveny, ale přesto si důkladně přečtěte příbalový leták.

Publikováno: 28. 04. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kotvičník bylina | kotvičník forte recenze