Hodinky z módy nikdy nevyšly!

Jen málokterý doplněk se v centru pozornosti drží tak dlouho, jako náramkové hodinky. Kvůli masivnímu nástupu mobilních telefonů sice pobyly nějaký čas v ústraní, ale brzy na to se na pánské a dámské zápěstí vrátily. Důvod byl prostý, většinu z nás přestalo bavit neustálé vytahování mobilu z kapsy a kabelky – zkontrolovat čas letmým pohledem na ruku, je zkrátka rychlejší. Ale nejen to, pro většinu žen (ale i mužů), jsou kvalitní hodinky symbolem luxusu. Chcete svému okolí ukázat, že máte styl? V tom případě se bez hodinek rozhodně neobejdete. My vám poradíme, jak vybrat ty správné, které vám budou slušet.

Analogové, nebo digitální?

Vzhledem k obrovskému množství výrobců a ještě většímu počtu konkrétních modelů, je výběr hodinek poměrně složitý. Zjednodušme si to a rozdělme si hodinky na digitální a analogové (tedy ty s ručičkami). Ciferník je zkrátka nadčasový a zřejmě nikdy nezestárne. Digitální hodinky prožily své období slávy na přelomu 80. a 90. let, což ale neznamená, že by dnes nebyly moderní. Tyto typy hodinek jsou většinou disponují celou řadou užitečných funkcí, jako jsou stopky, kalendáře, režimy jiných časových pásem a podobně. Většinou po nich sáhnou lidé s aktivním přístupem k životu, kteří potřebují praktického pomocníka.

Levné, či luxusní?

Variabilita hodinek spočívá nejen v designu, ale především ceně a použitých materiálech. To ale neznamená, že by vám levné hodinky neudělaly stejnou službu, jako desetinásobně dražší model. Vše je otázkou priorit a osobního vkusu. Potřebujete-li prestižní doplněk, který vám bude dělat společnost na významných akcích, pravděpodobně si s sebou nevezmete „digitálky“, ale hodinky, které jsou více šperkem, než časoměřičem. Z pohodlí domova si je můžete vybrat na timestore.cz. Populární prodejce nabízí digitální i analogové hodinky od předních výrobců a to za nižší ceny, než v kamenných obchodech.

Publikováno: 07. 07. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: analogové hodinky | digitálky | hodinky | levné hodinky | luxusní hodinky | timestore.cz