Domů » Jak pečovat o paty? Vezměte si na pomoc elektrický pilník!
Zdraví

Jak pečovat o paty? Vezměte si na pomoc elektrický pilník!

Trápí vás ztvrdlá a popraskaná kůže na patách? Z ryze estetického problému se může stát velmi bolestivá záležitost. Proto byste měli eliminovat příčiny a postarat se o to, aby k vysoušení nadále nedocházelo.

Vysychání kůže v oblasti pat je přirozená reakce na nadměrné namáhání. Dochází k tvorbě silnější vrstvy, která pak vysychá. Není-li pravidelně odstraňována, rohovatí a poté i praská. Větší trhliny způsobuje zvýšená mechanická námaha.

Ohroženou skupinou jsou lidé, kteří při výkonu zaměstnání hodně stojí, sportovci a lidé s nadváhou. K dalším příčinám patří prašné prostředí a nevhodně zvolená obuv. Roli však hrají také vrozené predispozice, léky a prodělané nemoci.

Jedinou možností, jak se ztvrdlé a popraskané kůže zbavit, je pravidelná péče, která začíná důkladnou hygienou. Paty důkladně myjte, po mytí sušte a aplikujte na ně hydratační krém. Neméně důležité je průběžné odstraňování suché kůže. K tomu je jako stvořený elektrický pilník na paty Nexon Pedi 5v1.

Bruska na paty Nexon Pedi 5v1 je mnohem bezpečnější a účinnější než kovové rašple. Odstraňuje hrubou, suchou a tvrdou kůži velmi šetrně a nehrozí, že se zraníte. Díky pružné hlavici, která dokonale kopíruje křivky chodidel, dosáhnete vynikajícího výsledku – hebké a zdravě vypadající kůže.

Elektrický pilník na nohy Nexon 5v1 má vlastní akumulátor a lze kdykoliv dobít bez nutnosti výměny baterií. Součástí jsou rovnou dva otočné válečky (11 000 otáček za minutu) a praktické LED světlo.

Strojek Nexon Pedi 5v1 najdete v nabídce internetové drogerie Xantea. Součástí balení jsou také štěteček na čištění, cestovní nabíječka a český manuál. Pro další informace si nezapomeňte pustit prezentační video.

Tip: A když už budete nakupovat, poohlédněte se i po dalších praktických pomocnících. Spoustu času vám ušetří akumulátorový vysavač na okna.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!