Domů » Připravte svou pleť na krutou zimu
Kosmetika

Připravte svou pleť na krutou zimu

Sychravý podzim se co nevidět přehoupne na mrazivou zimu a nám nezbývá, než se na ni náležitě připravit. Taková ryze ženská příprava ovšem nespočívá pouze v nákupu teplého oblečení a pár dobrých lahvinek, které zaručeně zahřejí. Podzimní měsíce představují ideální období, během kterého můžeme dát do pořádku to, čím poutáme pozornost okolí. Řeč skutečně nebude o dekoltu, ale o pleti. Péči se nevyhnou ani ženy, které ji mají přirozeně krásnou a hebkou – pokud do této vzácné skupiny patříte i vy a chcete si její zdravý vzhled uchovat, jsou následující řádky určeny i vám.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho

Základem je samozřejmě pravidelná péče a pokud jste ji nevěnovali pozornost, bude vám chvíli trvat, než vše napravíte. Ze všeho nejdřív si ujasněte typ vaší pleti – tu rozlišujeme na suchou, normální, smíšenou a mastnou. Mimo to může být také přecitlivělá. Určit typ pleti není složité, ale jestliže si přeci jen nejste jistá, zvažte návštěvu kosmetičky. Ta vám poradí nejen s určením pleti, ale navíc vás nasměruje na kvalitní kosmetické přípravky.

Vraťme se však k podzimní regeneraci. Během letních měsíců na sebe patláme voděodolné opalovací krémy, které sice pleť chrání, ale zároveň ucpávají póry. Prvním krokem by proto měl být exofoliační peeling, který odstraní nečistoty a připraví pleť na následnou kůru.

V zimě se nevyhneme častým přechodům ze zimy do tepla a proto je na místě používat pleťovou kosmetiku bohatou na vyživující prvky. Díky nim přežijete teplotní výkyvy bez viditelných komplikací.

I na kvalitní kosmetice se dá ušetřit

A protože kvalitní pleťová kosmetika nepatří mezi nejlevnější záležitosti (ovšem šetřit se na ni skutečně nevyplácí), nezbývá, než doporučit populární internetový obchod parfums.cz. Ve virtuálních regálech nakoupíte kosmetické přípravky až pro 11 typů pleti těch nejkvalitnějších značek. Výrobky, které jinde neseženete, trvale nízké ceny a rychlá dodací lhůta jsou zárukou pohodového nákupu!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!