Bez kvalitní matrace se nikdy pořádně nevyspíte

Trápí vás nepříjemné bolesti hlavy a páteře a trpíte pocitem únavy i navzdory tomu, že máte dostatek spánku? Délka spánku je samozřejmě důležitá, ale na kvalitu má vliv především to, na čem spíme. Vydatnějšího a pro organismus prospěšnějšího spánků lze dosáhnout jedině díky kvalitní matraci. Položte si proto otázku – jak dlouho spíte na stávající válendě nebo matraci? Přesto, že jste do ni před lety investovali nemalou částku, musíte počítat s tím, že se sebekvalitnější materiál časem opotřebuje. Tím spíš, pokud jste si matraci pořídili před deseti a více lety. Tehdejší technologie výroby se s tou dnešní nemohla rovnat.

Investice do kvalitní matrace se opravdu vyplatí

V posteli většina z nás tráví až jednu třetinu života – pochybujete snad nad tím, že byste si na výběru matrace měli dát záležet? Investice do kvalitní matrace je investicí do vlastního zdraví a z dlouhodobého hlediska také výraznou úsporou. Vyberete-li si levný, ale méně kvalitní model od neznámého výrobce, příliš dlouho vám nevydrží.

Skvělý tip pro nejnáročnější spáče

Nemůžete se rozhodnout, kde koupit skutečně kvalitní matraci a neradi byste naletěli na zavádějící reklamní slogany? Vyzkoušejte specializovaný internetový obchod prospanek.cz, který nabízí široký sortiment prvotřídních matrací. Jsou k mání i v atypických rozměrech a s výběrem vám poradí ochotná zákaznická podpora.

V e-shopu stejně dobře nakoupíte také postele, lůžkoviny, rošty a spoustu dalšího příslušenství, díky kterému bude vaše ložnice ještě útulnější. Vaši novou matraci budete mít doma již do dvou pracovních dní od provedení objednávky a poštovné vás nebude stát ani korunu. A to nejlepší na závěr – prodejce si dobře uvědomuje, že každému zákazníkovi nemusí zakoupená matrace sedět a proto garantuje 45 denní záruku vrácení peněz. Nepřehlédněte ani slevové akce, v rámci kterých můžete ušetřit i 50 % nebo získat jednu matraci zdarma.

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kvalitní matrace | matrace