Domů » Crr…Avon je tady!
Kosmetika

Crr…Avon je tady!

Populární kosmetiku AVON vyzkoušely snad všechny ženy na světě. Produktům, které jsou prezentovány pod značkou se nedá upřít velmi dobrý poměr ceny a kvality. Pokud hledáte kosmetickou řadu, která patří k těm kvalitnějším a zároveň za ni nechcete dát půl výplaty, je ten nejvyšší čas zavolat svou AVON lady. Žádnou neznáte? To ještě neznamená, že si kosmetiku od AVONU nemůžete dopřát i vy.

Dříve byla kosmetika AVON distribuována stylem door to door. AVON lady putovaly od dveří ke dveřím snažily se svým klientkám vnutit alespoň jednu rtěnku či řasenku. Skutečně, některé AVON lady nejsou zrovna příjemné prodavačky a jejich přístup člověka kolikrát od nákupu kosmetiky odradí. V každém případě – pokud ve svém okolí žádnou lady od AVONU nemáte či se vám příčí její vlezlý přístup, můžete si kosmetiku od AVONU objednat na webu Avony.cz.

Avony.cz není klasický katalog AVON, jak ho znáte v tištěné podobě. Jedná se o regulérní e-shop se vším všudy. Je velmi přehledně rozdělen do jednotlivých kategorií, takže se vám v něm bude velmi pohodlně nakupovat. Najdete zde vše, co je v aktuálním katalogu a dokonce i něco navíc. Mnoho z vás jistě potěší kategorie výprodej ze skladu, kde máte možnost nakoupit zboží s výraznou slevou. Takové v katalogu rozhodně nenajdete.

Na avony.cz můžete nakupovat i bez registrace a při každém dalším nákupu budete mít slevu 10%. Zboží je však i bez toho levnější, než v běžném katalogu AVON. Díky avony.cz máte možnost nakupovat akční zboží bez podmínek, které uvádí katalog. Poštovné je již od 50Kč a pokud si objednáte nad 1000Kč, neplatíte nic. A věřte, že to takový problém nebude.

Kosmetiku AVON stojí za to vyzkoušet. Sortiment je tak široký, že si každá z vás vybere alespoň něco. Avony.cz taktéž nabízí produkty AVON i pro muže a děti.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!