Domů » Zažijte nevšední firemní akce v Šiklandu
Zábava a volný čas

Zažijte nevšední firemní akce v Šiklandu

Zdá se vám, že to ve vaší firmě poněkud skřípe a výsledky neodpovídají schopnostem vašich spolupracovníků? Zřejmě vám ve firmě chybí týmový duch, což však lze poměrně jednoduše napravit. Každý správný odborník na teambuilding ví, že základním kamenem úspěchu je porozumění a kamarádské vztahy mezi kolegy. Těch můžete dosáhnout jedině tak, že své spolupracovníky poznáte i z jiné stránky. Kdo ví, třeba se z na první pohled nepříjemného pána z kanceláře od naproti vyklube pohodový chlápek, který má zálibu ve stejných věcech, jako vy. Dokud s ním však budete komunikovat pouze v rámci grafů a tabulek, nikdy se to nedozvíte. Pozvěte ho i s dalšími kolegy do Šiklandu!

Šikland, zábavní areál nekonečných možností

Možná, že jste už někdy v Šiklandu byli. Největší zábavní přírodní areál, též známý jako westernové městečko, se za posledních dvacet let proměnil k nepoznání. Na plácku, kde se konaly pionýrské tábory, postupně vzniklo několik staveb ve stylu divokého západu, které se rozrostly do nevídaných rozměrů. Dnes je Šikland jedním z nejoblíbenějších míst, kde můžete strávit pohodové chvíle s rodinou a přáteli, stejně jako zažít unikátní firemní akce, na které budete vzpomínat velmi dlouho. Šikland dnes není „jen“ westernovým městečkem, jeho součástí je i strašidelný zámek Daxmoor, krokodýlí farma, offroad dráhu, sportoviště a další atrakce, díky kterým si víkend opravdu užijete.

Je-libo firemní večírek v Mafiánském stylu?

Pořadatelé se snaží vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům a výsledkem může být firemní akce ve westernovém, mafiánském, mexickém, středověkém či hawaiském stylu, příznivcei vepřového zase ocení nefalšovanou zabíjačku. Pro dokonalou atmosféru je v Šiklandu připravena půjčovna kostýmů, kde se můžete stylově oháknout. I vy si můžete připadat, jako Billy Kid, Krokodýl Dundee či Al Capone, v dobách své největší slávy. Šikland je skutečně ideálním místem pro teambuilding a utužení napjatých vztahů mezi spolupracovníky a budete se do něj pravidelně vracet. Podrobný program firemní akce najdete na www.skiland.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!