Domů » Lákají vás chrámy a jiné památky? Navštivte Řecko
Cestování a dovolená

Lákají vás chrámy a jiné památky? Navštivte Řecko

Řecko vždy platilo za synonymum pro exkluzivní a finančně náročnou dovolenou, na které se dostali především ti bohatší. Dnes si díky výhodným last minute může do Řecka zaletět každý, takže pokud přemýšlíte, kam na dovolenou, máte jedinečnou možnost poznat krásy starobylé země, která patřila ke starověkým velmocem. Řecko nabízí velmi pestré možnosti vyžití a rozhodně se tam nebudete nudit. Sbalte si krémy na opalování, fotoaparát a případně vybavení na potápění. Vyrážíme směr Řecko!

Krásné ostrovy a pevnina bohatá na kulturu

V posledních letech jsou populární zejména menší řecké ostrovy, které nabízí dostatek soukromí na dokonalých plážích, které jsou často skryty tak důmyslně, že na nich nepotkáte ani nohu. Řecké plíže patří k tomu nejlepšímu, co je v Evropě k vidění a pokud holdujete opalování a koupání, přijdete si na své. Dovolená Řecko může být ve znamení koupání a šnorchlování, pokud však patříte mezi ty otrlejší, nasaďte si ploutve a neoprén, potápění může začít. Zájezdy Řecko si oblíbili jak amatérští, tak profesionální potápěči, kteří ví, že jsou kolem řeckých břehů ideální podmínky pro ponor. Co se týče Řecka na pevnině, nenechte si ujít možnost návštěvy chrámů a starověkých památek. Stále v nich přetrvává kouzlo staré několik tisíc let.

Do Řecka za pár babek

Jak již bylo zmíněno, Řecko už dávno nepatří na seznam nedostupných dovolených, ale naopak těch cenově příznivých. Vzhledem ke stupňující se krizi mají Řekové co dělat, aby udrželi svůj životní standard alespoň na té úrovni, jako doposud. Využijte last minute Řecko, kterou nabízí cestovní agentura NewTravel a vydejte se do kolébky starověkých civilizací. Na Řecko jen tak nezapomenete!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!