Jak se bydlí v pražských Vysočanech? Obyvatelé Nové Harfy si nemohou stěžovat...

O společnosti Finep, která má na kontě úspěšné novostavby v Praze, jsme se již v minulosti zmiňovali. A to v souvislosti s představením developerských projektů Kaskády Barrandov, Byty Hostivař a rodinných domů v pražských Šterboholech. Pokud stále hledáte bydlení snů a nemůžete se rozhodnout, možná vás zaujme nejnovější etapa projektu Harfa Park, který se nachází ve velkém rozvojovém území Prahy 9 – Nové Vysočany. Je ohraničen ulicemi Poděbradská, Podkovářská Pod Harfou a Kabešova a je vůbec první rezidenční výstavbou, která se v novém centru Vysočan zrodila.

Stovky bytů se rozprodaly téměř okamžitě

O byty na prodej Praha 9 byl odjakživa obrovský zájem. I. etapa nabídla téměř 700 bytových jednotek a následující dvě etapy téměř 800 nových bytů. Po velkém úspěchu následovala IV.,V. VI. etapa, která je momentálně poslední a volně navazuje na předchozí. harfa-park Poslední VI. etapa čítá 175 bytů s rozmanitými dispozicemi od 31 m2 po 116,1 m2. Na své si přijdou „singles“, kteří nevyžadují tolik prostoru, ale i rodiny s dětmi. Všechny byty disponují balkonem, terasou nebo lodžií, parkování je zajištěno na garážových stáních pod domem a na venkovních stáních mezi jednotlivými objekty. Obyvatelé mají k dispozici také sportoviště a hřiště, supermarket, večerku, kadeřnictví a další služby. Samozřejmostí je perfektní spojení s ostatními částmi hlavního města – tramvajová zastávka a metro Vysočanská jsou v docházkové vzdálenosti.

Vysočany - nejrychleji se rozvíjející část Prahy

Důvodů, proč si za svou novou adresu vybrat právě Vysočany, je víc než dost. Původně industriální čtvrť prošla v minulých letech velkým rozvojem a momentálně nabízí bohatou směsici kultury, služeb i míst, kde můžete v klidu relaxovat. Pokud milujete městský život, oceníte všudypřítomné kluby, kina a nákupní centra. V rámci aktivního trávení volného času zase využijete novou multifunkční halu O2 Arenu, v jejímž okolí je plánována výstavby nových sportovišť. A konečně i poklidné břehy říčky Rokytky, kterou mají obyvatelé Nové Harfy přímo před domem... Máte zájem? Prodej bytů Praha v nové etapě projektu právě začíná, takže máte šanci i vy!

Publikováno: 27. 04. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: nová harfa praha 9 | prodej bytů praha 9