Za masáží nemusíte nikam chodit. Mobilní maséři dorazí k vám domů!

Znáte něco příjemnějšího než masáž, kterou vám udělá zkušený profík? Pokud ve vašich časových možnostech není dojíždění do wellness centra nebo masážního salonu, nezoufejte. Spoustu času vám ušetří kvalifikovaní fyzioterapeuti z firmy FyzioDomu. Mobilní masáže v Praze se těší obrovskému zájmu a není jediný důvod, proč byste je neměla využívat i vy. Ušetříte spoustu času, který byste strávila dojížděním přes ucpanou Prahu. Příjemná masáž dle vašeho výběru proběhne přímo u vás doma nebo na jiném smluveném místě!

Nechte se namasírovat zkušeným odborníkem

Ve firmě FyzioDomu pracují vystudovaní odborníci – vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti se specializací na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému člověka. Nemusíte mít strach, že své blaho svěříte někomu, kdo neví, co dělá. Naopak. Maséři se i nadále průběžně vzdělávají a poskytují špičkové služby.

Vyberte si masáž, která vá vyhovuje

První setkání se nese v duchu stanovení diagnózy a vymezení cíle terapie. Fyzioterapeut vám doporučí vhodný typ masáže a kombinaci technik, ale konečné rozhodnutí bude na vás. V nabídce FyzioDomu najdete klasiku v podobě švédské masáže, ale také méně tradiční techniky jako hawaiská a křišťálová masáž. Těhotné ženy jistě ocení speciální těhotenskou masáž. Za pozornost však stojí také masáž horkými kameny a Dornova metoda. Fyzioterapeuti při masážích používají pouze vysoce kvalitní orientální kosmetiku Yasminka bez obsahu umělých parfemací, syntetických barviv a ropných produktů. Po aplikaci masážního oleje zůstane vaše kůže jemná, pružná a bez mastného filmu. Obavy z vysokých cen hoďte za hlavu. Mobilní masáže Praha jsou cenově dostupné a pokud si objednáte balíček několika hodin, můžete je přerozdělit mezi jednotlivé členy rodiny. Jedinou podmínkou je, aby se procedury konaly na stejném místě. Další informace o mobilních masážích najdete na www.fyziodomu.cz.

Publikováno: 19. 05. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: mobilní masáže praha | mobilní masáže v praze