Domů » Když to nejde v bance, půjde to v zastavárně
Finance

Když to nejde v bance, půjde to v zastavárně

Potřebujete hotovost, ale nepořídila jste v bance ani u solidních nebankovních společností? Nechcete-li se vydat napospas úvěrovým predátorům, máme pro vás výhodné řešení!

Nenechte se napálit lichvářem a využijte možnost výhodné zástavy

Fakt, že nemůžete prokázat dostatečnou výši příjmů a navíc figurujete v registru dlužníků ještě neznamená, že nemáte právo na výhodnou půjčku. Hotovost vám poskytne zastavárna Praha, která jako jediná nabízí adekvátní sumy za zastavený majetek. Vykupuje klasické artikly v podobě drahých kovů a šperků, ale také jiné cennosti a dokonce i automobily a nemovitosti.

Zastavit můžete prakticky všechny typy vozů – osobní, nákladní i motocykly a to nová nebo ojetá. Zástavní cena je určena na základě specifických parametrů a může dosahovat až 70 % tržní hodnoty vozidla. Budete-li dávat do zástavy zlato, bude jeho zástavní cena určena na základě aktuální hodnoty trojské unce. O zastavený majetek se nemusíte bát, bude umístěn v zabezpečených prostorách a automobil budete moct po domluvě nadále využívat. Žádná jiná zastavárna automobilů podobné výhody neumožňuje.

O váš majetek vás nikdo připravit nechce

Pražská zastavárna je férová a přistupuje ke klientům individuálně. Nestihnete-li vrátit celou částku ve stanoveném termínu, vždy máte možnost si jej za poplatek prodloužit. Peníze můžete využít na cokoliv, nikdo se vás nebude na nic ptát a vyzvídat. O nacenění věci, kterou chcete dát do zástavy, můžete zažádat i online s obratem se dozvíte případnou cenu. Pokud vás výhodná půjčka formou zástavy zaujala, přečtěte si o ni více na zastavy.cz. Zastavárna v Praze vám může pomoci vyřešit akutní finanční problémy.

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!