Whiskey není jen pro muže. Jack's Honey si zamilujete i vy!

Whiskey je alkohol jako stvořený pro opravdové chlapy. Takže až tomu svému budete chtít udělat radost, dejte mu lahev "Jacka". Jack Daniel's Tennessee whiskey patří mezi nejprodávanější alkoholické nápoje svého druhu a jen málokdo nepřijde vytříbené směsici ingrediencí na chuť. A teď dobrá zpráva pro vás – pokud vám klasika v podobě Jack Daniel's old No 7, Gentleman Jack nebo Jack Daniel's Single Barrel příliš nejede, sáhněte po nejnovějším přírůstku s přízviskem Honey. Sám název napovídá, že jde o whiskey říznutou s lahodným medem.

Jak chutná?

Jack Daniel's Honey obsahuje 35 % alkoholu a je naprosto v souladu s tradicí Jacka Danielse. Přesto posouvá chuť whiskey na jinou úroveň. Snoubí sladkou, plnou a lahodnou chuť s jemným nádechem melasy, čokolády a pralinek. Ideální teplota pro podávání je -18°C.
Medový Jack se vyrábí z pravého včelího medu z oblasti Tennessee. Tato přísada dává nápoji zlatavou barvu.
Pokud nedáte dopustit na online nakupování, mohl by vás zajímat Jack Daniels Honey, kterého lze objednat v jenom z největších internetových obchodů s alkoholem. Na www.alkohol.cz seženete 0,7 l za 445 Kč. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma co by dup. Levně zde seženete také všechny ostatní Jacky Danielse.

Připravte si osvěžující letní drinky!

A protože se léto nese ve znamení osvěžujících drinků, přidáváme tipy na lahodné mixy:

Jack's Honey & Ice Tea

Ingredience:
  • 4cl Jack Daniel‘ s Tennessee Honey
  • Ice Tea Lemon
Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalijte Jacka a nakonec přidejte Ice Tea Lemon. Promíchejte, ozdobte řezem pomeranče a limety a vychutnávejte.

Jack's Honey & Ginger

Ingredience:
  • 4cl Jack Daniel‘ s Tennessee Honey
  • 1cl limetková šťáva
  • Ginger Ale
Ve sklenici naplněné ledem smíchejte všechny ingredience (Ginger Ale dolijte až nazávěr) a nakonec ozdobte limetkou.

Publikováno: 13. 06. 2015

Kategorie: Jídlo a pití

Autor: Adam

Tagy: jack daniels honey | jack daniels honey drinky