Domů » Vyrábějte si vlastní perlivou sodovku
Sexy elektronika

Vyrábějte si vlastní perlivou sodovku

Také vás už nebaví tahat těžká balení minerálek a chcete mít vždy po ruce vynikající perlivou sodovku? Vzpomínáte si ještě na doby svého dětství, kdy vám prarodiče v okamžiku vykouzlili osvěžující nápoj ze sifonu? Ten dnes sice upadl v zapomnění, nicméně SodaStream se v centru pozornosti udrží ještě velmi dlouho. Určitě jste o něm slyšeli i vy. A protože se blíží Vánoce, určitě by nebylo od věci přichystat překvapení pro celou rodinu a nadělit si jeden z přístrojů pod stromeček. Pokud jste o SodaStreamu slyšeli jen z rychlíku, ale láká vás představa vlastní chutné sodovky, jsou následující řádky určeny právě vám.

Umí „jen“ sodovku. Ale nemá konkurenci!

SodaStream rozhodně nepatří mezi multifunkční pomocníky, kteří za vás zvládnou deset různých činností. Ne, umí jen jedno věc, ale zato pořádně – vyrábí osvěžující perlivé nápoje. Navíc vypadá stylově a v každé kuchyni se stane středem pozornosti.

Specifickou chuť dodávají nápojům vyměnitelné tlakové bombičky, které do vody dodávají oxid uhličitý. Příprava je velmi snadná – jednoduše naplníte lahev studenou vodou z kohoutku a našroubujete ji na SodaStream. Po stisku tlačítka je voda nasycena CO2 z bombičky a připravena ke konzumaci. Zda si nápoj vychutnáte „čistý“ nebo jej dochutíte některou z mnoha tradičních i netradičních příchutí, je otázkou vašeho apetitu.

Vyberte si ten pravý do své kuchyně

Přístroje Soda Stream si můžete objednat i u elektrospecialisty levneelektro.cz, který má skladem všechny současné varianty. Vybrat si můžete mezi FIZZ, GENEZIS a JETT, které se od sebe liší zejména designovým (a berevným) provedením. Modely GENEZIS jsou navíc vybaveny digitálním displayem a chlubí se technologií Fizz Chip – pětiúrovňovým indikátorem, který udává spotřebu plynu a tříúrovňovým indikátorem zobrazující momentální úroveň nasycení nápoje. CO2.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!