Domů » Vyhřívané rukavice na motorku
Móda

Vyhřívané rukavice na motorku

Těšíte se na příchod třeskutých mrazů? Buďme k sobě upřímní, zima je pěkná především při pohledu z okna, ale jen málokdo se jí nemůže dočkat. Pomineme-li milovníky lyžování a dalších zimních sportů, které se však nedají provozovat ve městě. Na druhou stranu musíme uznat, že příroda zimní spánek potřebuje a nezbývá nám, než období přečkat. Jenomže vysvětlujte to motorkářům, kterým nižší teploty znepříjemňují požitek z jízdy již na podzim. Zdaleka nejhorší jsou promrzlé ruce, k jejichž ochraně jsou běžné rukavice nedostačující. Řešíte podobný problém? Pak se vám bude hodit horká novinka v podobě vyhřívaných rukavic na motorku!

Pokud si nedokážete představit jízdu na svém jednostopém miláčkovi v době, kdy se teploty blíží k bodu mrazu, okamžitě do své výbavičky zahrňte vyhřívané rukavice na moto. Vaše ruce poznají nebývalý komfort a vy se budete moct plně soustředit na dění kolem sebe, aniž byste neustále myslela na modrající konečky prstů.

V podstatě nejde o nic nového, vždyť vyhřívané funkční prádlo je na trhu poměrně dlouho. Přesto motorkáři čekali, až někdo představí inovativní rukavice, které snoubí perfektní ergonomii, vysokou kvalitu a vytříbený design. Voilá, tady je máte!

Elektrické rukavice na motorku mají prodyšné membrány a jsou vyrobeny z kvalitní kůže, nylonu a vinylu. Vyhřívání zapnete stiskem tlačítka umístěného na manžetě a zvolíte ze tří úrovní. Topná tělesa jsou umístěna tak, aby zahřívala celou ruku. A díky napojení na baterii nebudete řešit, jak dlouho vás vydrží zahřívat – jednoduše rukavice napojíte na zdroj a vyrazíte na cesty. Zbrusu nová technologie umožnila vytvoření rukavic, které se obejdou bez objemné izolace a topné spirály. Díky ultratenkým topným mikrovláknům jsou rukavic neobyčejně tvárné a komfortní.

Během jízdy za chladnějšího počasí vám stoprocentně přijde vhod také tepelná ochrana spodní vyhřívané bundy na motorku. Opět se spolehněte na minimální hmotnost (o polovinu lehčí než běžné typy vyhřívaných bund) a napájení přímo z baterie vašeho motocyklu.

Tak co vy na to? Budete se i nadále omezovat studeným počasím, anebo se obléknete do moderního vyhřívaného outfitu a bezstarostně vyrazíte na cesty?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!