Jak nakupovat a získat peníze zpět? Víme, jak na to!

Jak by se vám líbilo, kdybyste mohla nakupovat tak, jak jste zvyklá, ale levněji? Zní to jako pohádka? Díky portálu Refundo.cz se váš sen o levnějším nakupování stane skutečností. Utrácíte-li v e-shopech více peněz, než je zdrávo, můžete si gratulovat. Čím více peněz utratíte, tím více jich dostanete zpět. Ale vše pěkně popořádku...

Ušetřit můžete na všem

Refundo.cz je velká nákupní galerie, prostřednictvím které sežnete vše, na co si jen vzpomenete. Potřebujete stylové doplňky do bytu? Máte je mít. A co takhle kvalitní, ale přesto levné elektro? Opět žádný problém. Stačí si vybrat e-shop, ve kterém se chystáte nakoupit, vstoupit do něj a naházet do nákupního košíku zboží, na které máte zálusk.

Jak Refundo.cz funguje?

V čem je háček? Žádný není. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace, díky které získáte unikátní kód. Jakmile vstoupíte do některého z e-shopů, se kterým portál Refundo.cz spolupracuje, přes odkaz s kódem, váš nákup se zaznamená a Refundo.cz vám vrátí určité procento nebo pevnou částku zpět. Ihned po registraci získáte vstupní bonus 50 Kč a pokud se přes váš speciální odkaz na Refundo.cz zaregistruje váš známý (a provede nákup ve výši alespoň 2 500 Kč), získáte bonus ve výši 100 Kč. A teď si rychle spočítejte, kolik nákupních maniaků znáte... Díky portálu Refundo.cz budete nakupovat zboží u svých oblíbených prodejců za nižší cenu a v závislosti na výši útraty můžete ročně ušetřit i několik desítek tisíc korun. Je to jednoduché a bude vás to stát jen pár minut času, který věnujete bezplatné registraci.

Peníze zpět i za nákup v zahraničí

A ani tím výhody nakupování přes Refundo.cz nekončí. Nejenže budete moct levně nakupovat u českých prodejců, ale také na populární platformě AliExpress či DealExtreme.com. Jistě vás potěší i online rezervace hotelů Booking.com a spousta dalších místo mimo český internet. Nová nákupní místa navíc každým dnem přibývají a pokud váš nejmilejší e-shop ještě není na sáhodlouhém seznamu (o čemž pochybujeme :-)), jistě se tam brzy objeví. Co dal? Všechno potřebné už víte. Portál Refundo.cz se stane vašim každodenním přítelem, díky kterému se vaší peněžence alespoň trochu uleví. Kromě toho na něm najdete spoustu informací o zboží, uživatelské recenze a spoustu dalších užitečných funkcí.

Publikováno: 08. 09. 2014

Kategorie: Slevy a nakupování

Autor: Adam

Tagy: cashback | refundo.cz