Líbánky v Las Vegas

Pamatujete si ještě na snímek Líbánky v Las Vegas, ve kterém se v hlavních rolích blýskli Nicolas Cage a Sarah Jessica Parker? Ne, že bychom vám přáli podobný ztřeštěný průběh vašich líbánek, nicméně „město hříchu“ rozhodně stojí za návštěvu. Takže ať už se chystáte na skutečné líbánky nebo jen dovolenou, měli byste nejvíce se rozvíjející lokalitu v USA vzít v úvahu. A my vám prozradíme, proč!

Největší zajímavosti a atrakce v Las Vegas

Sestavit seznam největších zajímavostí v Las Vegas není snadné, protože město je raritou samo o sobě. Je zde povoleno téměř všechno, co je v ostatních státech USA zakázáno. Jedním z mnoha kamínků pomyslné mozaiky jsou světoznámá kasína, ve kterých zažijete spoustu vzrušení a vyzkoušíte si legendární hazardní hry. Zahrnete-li do svého plánu i návštěvu heren, vyzkoušejte si předtím ruletu, blackjack, poker a automaty zdarma online. las-vegas-mesto Tip: Mezi nejoblíbenější kasinové hry patří ruleta. Předtím, než začnete pokládat sázky na herní plátno v některém z kasin v Las Vegas, si ji zahrajte na internetu. Ruleta zdarma je perfektní pomůcka pro nácvik strategií. Mezi nejobdivovanější atrakce patří imitace nejrůznějších divů světa a architektonických skvostů. Většinou je najdete v hotelových komplexech, příkladem budiž Sfinga s pyramidou v hotelu Luxor, případně zmenšeniny Eifelovy věže, Vítězného oblouku, zámku Excalibur, Sochy svobody a další na bulváru zvaném Strop. las-vegas-eiffelova-vez Až vás omrzí všudypřítomná kasina a zatoužíte po blízkosti nedotčené přírody, zamiřte do Las Vegas Springs Preserve. Pro většinu návštěvníků je přítomnost přírodní rezervace velkým překvapením. Na své si přijdou také milovníci kultury, na které čekají atraktivní expozice v muzeu Arts Factory, Přírodopisném museu, Mob Museu nebo Ethel M Chocolates Factory. A pokud stále nebudete mít dost zážitků, dopřejte si návštěvu státního historického parku Old Las Vegas Mormon Fort či procházku v botanické zahradě Ethel M Botanical Cactus Gardens. Příznivci sportu zase ocení spoustu golfových klubů.

Svatba v Las Vegas

Poletíte-li do Las Vegas na dovolenou, možná vás místní atmosféra strhne natolik, že do toho nakonec s partnerem "praštíte". Téměř na každém rohu narazíte na místo, kde lze uzavřít sňatek na rychlo. Z dovolené se tak rázem skutečně stanou líbánky v Las Vegas!