Nezapomenutelné léto na horách: Víme, jak ušetřit za ubytování!

Ještě v tom nemáte jasno a přemýšlíte, kam se letos vydáte na dovolenou? Symbolem prosluněného léta nemusí být jen pláž a poznávací zájezdy v zahraničí – pokud jste se v minulých letech slané vody přepila a nijak vám nechybí ani rušný charakter evropských metropolí, dopřejte si změnu. Ne nadarmo se říká „všude dobře, doma nejlépe“ a v případě naší země to platí minimálně dvojnásob. Pokud vás láká klid, mír a harmonické scenérie českých hor, není co řešit. A my vám prozradíme, kde hledat levné pobyty!

Pobyty na horách nemusí být drahé

Jestlipak víte, proč našinci v poslední dekádě na hory poněkud zanevřeli a mnohem častěji jezdí k moři? Důvodem často není exkluzivita zahraničních destinací, ale paradoxně nižší cena. Pronájem apartmánu v Chorvatsku či Itálii je srovnatelný s cenou stejně dlouhého pobytu na komfortní horské chatě. Pobyty na českých horách skutečně nepatří k zanedbatelným položkám, nicméně existuje jednoduchý způsob, jak za ubytování ušetřit i více než polovinu původní ceny. Stačí se porozhlédnout po slevách na nejznámějším specializovaném portálu NewGo.cz. S prázdnou však neodejdete ani v případě, že vás přeci jen zláká turistika v zahraničí – slevy na pobyty se týkají také slovenských hor a Alp.

Jak rezervace slevněných pobytů probíhá?

NewGo.cz funguje na jednoduchém principu. Nabídka slev je časově omezená a průběžně se mění. Jakmile vám některá z akcí padne do oka, zakoupíte si voucher, který následně uplatníte přímo na místě ubytování. Obrovskou výhodu představuje fakt, že platnost voucherů bývá řádově v měsících – to oceníte v momentě, kdy vám „bouchne“ původní termín dovolené. Buďme však trochu konkrétnější – kde všude se můžete s NewGo.cz podívat? Užijete si dovolenou v Jeseníkách, Českém Ráji, Moravském Krasu, Českém Švýcarsku, na Šumavě nebo třeba na Vysočině. Ať máte v plánu relaxaci v hotelovém wellness centru a odpočinkové procházky nebo naopak aktivní dovču v rytmu sportování, stoprocentně si přijdete na své.

Publikováno: 30. 06. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam