Horolezecká škola RockJoy - adrenalin pod dohledem profesionálů

Máte už dost vypjatých situací v práci a hledáte aktivitu, která vám vyplní volný čas? Procházky v parku mohou být příjemné, ale jen skutečně adrenalinová záležitost vás přivede na jiné myšlenky. Napadlo vás někdy, že si vyzkoušíte, jaké to je zdolat vrcholky nebezpečně vypadajících skal? Horolezectví patří mezi vyhledávané volnočasové aktivity a není jediný důvod, proč byste si ho nemohli vyzkoušet zrovna vy. Je vhodné pro muže i ženy téměř každého věku a vyzkoušet si ho můžete pod dohledem zkušených profesionálů. Stačí navštívit horolezeckou školu RockJoy a zůčastnit se kurzu via ferrata. Pojďme se spolu na nabídku RockJoy podívat blíže, dost možná vás nadchne natolik, že si budete chtít horolezectví alespoň vyzkoušet.

RockJoy – půjčovna horolezeckého vybavení

Horolezecká škola RockJoy má zbrusu nové webové stránky, na kterých se můžete dočíst podrobnosti o kurzu via ferrata, ale také o případných akcích. Součástí webových stránek je také internetový obchod s horolezeckým vybavením (na které je mimochodem sleva 20%). RockJoy tedy nabízí nejen kurzy lezení, ale funguje i jako e-shop a dokonce horolezecká půjčovna. Nemusíte tak utrácet za drahé vybavení – půjčíte si ho a budete mít šanci zjistit, zda vás horolezectví baví natolik, že v něm chcete pokračovat. Rozhodující je pravděpodobně první dojem a tím by mohl být zmíněný kurz via ferrata.

Via ferrata – na skály pod dohledem instruktora

I vy si můžete připadat, jako profesionální horolezec, stačí se zúčastnit kurzu via ferrata pod dohledem zkušených instruktorů. Naučíte se nejen naprosté základy, bez kterých se na skále neobejdete, ale také pokročilé techniky a metodiku. Kurz probíhá ve velmi přátelském duchu a určitě se nemusíte bát na cokoliv zeptat. Instruktoři jsou vám plně k dispozici a rádi odpoví na vaše dotazy, ať se týkají čehokoliv. RockJoy pořádá i kurzy na umělé horolezecké stěně, kurzy lezení ledů a individuální akce a expedice. Je mnohem lepší svěřit své bezpečí profesionálům, než dát na rady méně lidí (byť známých), kteří nemají s lezením takové zkušenosti. S RockJoy zažijete spoustu adrenalinových situací, aniž byste riskovali vlastní zdraví.

Publikováno: 07. 05. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: adrenalin | horolezecká škola | horolezectví | hory | rockjoy | via ferrata | volný čas | zábava