Dopřejte svému tělu trochu odpočinku a užijte si podzimní wellness víkend

Podzim o sobě dává vědět čím dál intenzivněji a na nějaké babí léto si můžeme maximálně zavzpomínat. Ale co na tom, ani nižší teploty nás přece nepřipoutají mezi čtyřmi stěnami našich domovů. Kdy jindy vyrazit za pořádnou relaxací, když ne během podzimních měsíců? Požádejte v práci o den volna a udělejte si prodloužený víkend v příjemném prostředí wellness hotelu. A pokud s sebou vezmete i partnera, užijete si pobyt o to víc!

Chcete ušetřit? Zajeďte si na wellness se slevou

Jenomže ono se to lehce řekne, ale co když váš rozpočet není zrovna nafukovací? Možná vás to překvapí, ale za wellness zážitky se můžete vydat i za pár korun. Co na tom, že šetříte na vánoční dárky? Stačí se poohlédnout po pořádné slevičce a peníze zůstanou tam, kde je chcete mít – ve vaší peněžence. A kde se po wellness pobytu se slevou poohlédnout? Proč to dělat komplikovaně, když to jde úplně jednoduše? Zamiřte na některý ze specializovaných internetových portálů a vyberte si z množství avizovaných nabídek tu „správnou“. Zda to bude pobyt v luxusním hotelu, nebo apartmánu, záleží jen na vás. Na populárním portálu NewGo.cz je vždy z čeho vybírat. wellness 2

Více než 50 % slevy na pobyty? No jasně!

Máte-li za to, že slevy nebudou stát ani za řeč, budete příjemně překvapená. Nejde o akce, jak je znáte z hypermarketů. Slevy se pohybují řádově v desítkách procent a většina relaxačních pobytů je ve finále k mání za méně než polovinu původní ceny. Ušetříte ne stovky, ale tisíce korun. A co teď? Pusťte se do toho a prohlédněte si aktuální nabídky. Nezapomeňte si důkladně přečíst popis jednotlivých wellness balíčků. Budete se divit, co všechno zahrnují. Masáže, vstupenky do přilehlých aquaparků, nonstop přístup do vířivky a sauny, ale také výtečné jídlo. Stačí si vybrat a můžete vyrazit. Ale neváhejte příliš dlouho, slevové akce na wellness pobyty jsou časově omezené.

Publikováno: 01. 11. 2014

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: wellness pobyty slevy