Domů » Vezměte své přátele na únikovou hru do Prahy!
Zábava a volný čas

Vezměte své přátele na únikovou hru do Prahy!

Hledáte příhodné místo, kde s kamarádkami zažijete spoustu zábavy a vzrušení? Vyhlášené kluby protentokrát vynechte – anebo si je nechte na potom, až budete nový zážitek probírat. Naprosto jedinečnou atmosféru totiž zažijete pouze v některém z exit room Praha. O co jde a pro koho je tzv. úniková hra vhodná? Dáme vám nahlédnout pod pokličku!

Exit room, escape game nebo česky úniková hra Praha. Tři termíny označují fenomén, který zrodil v Japonsku a momentálně dobývá svět. Jedná se o netradiční zábavu, které propadá mladší i starší generace a vsadíme se, že se to samé stane i vám.

Představte si, že vás někdo zavře do místnosti a vy budete mít hodinu na to, abyste se dostala ven. Může se jednat o komnatu jako vystřiženou ze starobylé kouzelnické školy, místnost stylizovanou do tajného úkrytu špionů z druhé světové války nebo úplně jiné prostředí, které vás okamžitě vtáhne do děje důmyslně sestaveného příběhu.

Dostat se ven z místnosti vyžaduje značné úsilí. Budete řešit hádanky a rébusy, vaše mozkové závity se pořádně zapotí, ale nakonec vždy dojdete do cíle. A když půjde opravdu do tuhého, poprosíte o indicii.

Jak správně tušíte, únikové hry jsou koncipovány tak, aby se účastníci okamžitě vžili do děje. Místnosti jsou plné dobových předmětů a dekorací, díky čemuž alespoň na chvíli zapomenete na každodenní realitu. A o to jde především – královsky se pobavit, zažít špetku vzrušení a odnést si domů nezapomenutelný zážitek.

Všechny únikové hry v České republice najdete na novém portálu www.exitgames.cz. Aktuálně seznamu dominuje escape game Praha – momentálně si můžete vybrat z více než 10 různých her. Některé jsou přizpůsobeny pro vzájemný boj dvou týmů. Dorazíte-li s početnější partou přátel, budete si moc změřit své síly. Nákupem voucheru na ExitGames.cz ušetříte čas i peníze.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!