Užijte si léto na grilu!

Pro mnoho z nás je léto symbolem lenošení na zahrádce, povalování u bazénu, ale také grilování. Typická vůně grilovaného masa je spjata s pohodovými večery s rodinou a přáteli a neměli byste si ji nechat ujít ani vy. Grilování totiž není jen obyčejná příprava masa, je to fenomén doby, který se k nám dostal z USA, kde byl populární již před několika desítkami let. Pojďme se spolu podívat na to, co všechno se dá na zahradním grilu připravit a kde čerpat další inspiraci pro úspěšnou grillparty. I vy se budete moct pochlubit známým svým kulinářským uměním a udělat na ně dojem!

Grilování už i v televizi

Nemusíte patřit k televizním maniakům, abyste znali pořad geniálního kuchaře Zdeňka Pohlreicha s všeříkajícím názvem Šéf na grilu. Stejně jako minulý rok, i letos chystá televize Prima další sérii (začala 21.května), kterou vás opět provede Pohlreich. Zopakujete si základní zásady a návyky u grilování a naučíte se nové triky, které z vás udělají hvězdu za grilem. Je jisté, že pořad naláká ke grilování i ty, které zatím nechávalo chladnými. Pokud patříte k lidem, kteří gril nemají, nepromarněte svou šanci a rychle si jej pořiďte. Léto sletí jako voda a vám nezbude, než nasávat masem provoněný vzduch, který se k vám line od souseda.

Kvalitní a cenově dostupné grily

Pořádný gril je pro úspěšné grilování stejně důležitý, jako samotné umění grilovat. Bez dobrého grilu nikdy dobře nepogrilujete a na to byste měli pamatovat při jeho výběru. Mezi to nejlepší, co je aktuálně na trhu, patří gril Weber, který je k dostání v mnoha variantách. Je jen na vás, zda zvolíte lehčí a kompaktnější gril, který se dá bez problémů vozit všude s sebou, nebo naopak kolos, na kterém ugrilujete masa pro celý regiment hladovců. S grilem značky Weber si léto užijete plnými doušky a v zimě si na něj se slzou v oku vzpomenete.

Publikováno: 25. 05. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: gril | gril weber | grily | grily weber | kvalitní grily | pohlreich