Zářivě bílý úsměv už není výsadou celebrit!

Máte za to, že zářivě bílý úsměv celebrit na obálkách časopisů je dílem zkušeného grafika? Chyba lávky, bílé zuby (pomineme-li nepřirozené odlesky, o které se skutečně stará Photoshop) jsou opravdu jejich. Závidíte jim? V tom případě si nechte chrup vybělit a budete se moct chlubit „hollywoodským“ úsměvem i vy!

Bělení zubů dnes není ničím výjimečným

Ano, je to skutečně tak. Současná kultura je pevně spjata s krásou a zdravím a bělostný úsměv k perfektnímu vzhledu patří. Bělení zubů už dávno není výsadou slavných osobností a může si ho dovolit každý. Mezi nejoblíbenější metody patří domácí bělení zubů, které si zamilovali především ti, kteří nemají čas na pravidelné bělení u stomatologa.

Je bělení zubů doma bezpečné?

V praxi rozlišujeme dva základní typy domácího bělení zubů a to bělení pod dohledem stomatologa a bělení zubů svépomocí prostřednictvím volně dostupných přípravků. Jaký je mezi nimi rozdíl? Bělení zubů řízené stomatologem je bezpečné a většinou kvalitní (na druhou stranu ani u stomatologa nevíte jistě, jestli se v sortimentu orientuje a doporučí vám to nejlepší), ale na druhou stranu se budete muset smířit s pravidelnou docházkou do zubní ordinace a většinou i mnohem vyšší cenou. Pokud je vám prostředí zubařského křesla proti srsti, můžete se vydat cestou bělení svépomocí. Ušetříte spoustu času a v neposlední řadě i peněz. Výhodou a zároveň nevýhodou může být vaše (ne)znalost bělících prostředků. Vzhledem k množství systémů, které se v posledních letech objevily i na našem trhu, je poměrně složité vybrat ten „správný“. Tedy ten, který vaše zuby vybělí šetrně a zároveň si ho budete moct dovolit.

Nechcete riskovat?

Máte strach, že si nevyberete správně? Neriskujte, že vám bělící kůra poškodí sklovinu a vsaďte na prověřené a šetrné bělící systémy, které si získaly desítky tisíc spokojených uživatelů. Patří mezi ně produkty značky BeconfiDent, které byly vyvinuty ve Švédsku a vyrábí se v USA, ale také bezperoxidová sada SimpleSmile. Zajímá vás více? Přečtěte si další zajímavé informace a rady jak si vybělit zuby!  

Publikováno: 26. 02. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bělení zubů | bělení zubů doma | domácí bělení zubů | přípravky na bělení zubů