Domů » Zářivě bílý úsměv už není výsadou celebrit!
Zdraví

Zářivě bílý úsměv už není výsadou celebrit!

Máte za to, že zářivě bílý úsměv celebrit na obálkách časopisů je dílem zkušeného grafika? Chyba lávky, bílé zuby (pomineme-li nepřirozené odlesky, o které se skutečně stará Photoshop) jsou opravdu jejich. Závidíte jim? V tom případě si nechte chrup vybělit a budete se moct chlubit „hollywoodským“ úsměvem i vy!

Bělení zubů dnes není ničím výjimečným

Ano, je to skutečně tak. Současná kultura je pevně spjata s krásou a zdravím a bělostný úsměv k perfektnímu vzhledu patří. Bělení zubů už dávno není výsadou slavných osobností a může si ho dovolit každý. Mezi nejoblíbenější metody patří domácí bělení zubů, které si zamilovali především ti, kteří nemají čas na pravidelné bělení u stomatologa.

Je bělení zubů doma bezpečné?

V praxi rozlišujeme dva základní typy domácího bělení zubů a to bělení pod dohledem stomatologa a bělení zubů svépomocí prostřednictvím volně dostupných přípravků. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Bělení zubů řízené stomatologem je bezpečné a většinou kvalitní (na druhou stranu ani u stomatologa nevíte jistě, jestli se v sortimentu orientuje a doporučí vám to nejlepší), ale na druhou stranu se budete muset smířit s pravidelnou docházkou do zubní ordinace a většinou i mnohem vyšší cenou.

Pokud je vám prostředí zubařského křesla proti srsti, můžete se vydat cestou bělení svépomocí. Ušetříte spoustu času a v neposlední řadě i peněz. Výhodou a zároveň nevýhodou může být vaše (ne)znalost bělících prostředků. Vzhledem k množství systémů, které se v posledních letech objevily i na našem trhu, je poměrně složité vybrat ten „správný“. Tedy ten, který vaše zuby vybělí šetrně a zároveň si ho budete moct dovolit.

Nechcete riskovat?

Máte strach, že si nevyberete správně? Neriskujte, že vám bělící kůra poškodí sklovinu a vsaďte na prověřené a šetrné bělící systémy, které si získaly desítky tisíc spokojených uživatelů. Patří mezi ně produkty značky BeconfiDent, které byly vyvinuty ve Švédsku a vyrábí se v USA, ale také bezperoxidová sada SimpleSmile.

Zajímá vás více? Přečtěte si další zajímavé informace a rady jak si vybělit zuby!

 

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!