Domů » Uléháte v partnerově tričku? Přišel čas na změnu!
Móda

Uléháte v partnerově tričku? Přišel čas na změnu!

O tom, že trávíte spoustu času nakupováním oblečení, rozhodně nepochybujete. Ale věnujete dostatek pozornosti i výběru spodního prádla, ve kterém spíte? Uvědomte si, že v posteli trávíme poměrně dost času a vzhledem k tomu, že se sortiment neomezuje jen na partnerovo tričko v kombinaci s kalhotkami, by byla jistě škoda, kdybyste do postele neuléhala stylově…

Začneme u klasiky v podobě dámského pyžama. Pokud jste z fotografií z vašeho dětství poněkud v rozpacích, vězte, že v současné době je výběr pyžámek mnohem pestřejší. Při výběru se orientujte podle svého vkusu, ale i toho, zda je právě léto, nebo naopak chladnější období. Chcete-li partnera příjemně překvapit, zvolte poloprůsvitnou variantu, která leccos odkryje, ale i tak bude ten váš muset zapojit spoustu fantazie.

A protože se každá žena s dvoudílným pyžamem nesmíří, nabízí se alternativa v podobě noční košilky. Ta je mimochodem ještě smyslnější a to i v případě modelů, které vzhledem k veselým motivům určeny spíše pro dívky. Ať už si však vyberete více či méně smyslnou košilku, neměla byste zapomínat na kalhotky. Důvod je prostý – hygiena. Budete-li přeci jen spát na ostro, měňte často povlečení.

Bohatý výběr dámského prádla na spaní (a nechybí ani oblíbené dámské župany) najdete v eshopu emanuela.cz. Spací prádlo by mělo být především pohodlné, což zdejší sortiment kvalitního značkového prádla do puntíku splňuje. Udělejte svému partnerovi radost a vyberte si prádlo, na které bude radost pohledět. A ve kterém se samozřejmě skvěle vyspíte…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!