Domů » Trápí vás nedostatek úložného prostoru? Nic, co by nevyřešily vestavěné skříně!
Bydlení

Trápí vás nedostatek úložného prostoru? Nic, co by nevyřešily vestavěné skříně!

Také se vám doma kupí věci, které nechcete vyhodit, ale zároveň je nemáte kam uložit? Nejste sami, nedostatek prostoru je nekonečné téma a trápí především obyvatele bytových jednotek. Na druhou stranu, ani v moderních dřevostavbách není místa na rozdávání a jediným možným způsobem, jak „kritickou“ situaci vyřešit, je využít všech koutů a zákoutí. Obyčejné skříně, do kterých ukládáme oblečení, obuv a spoustu dalších věcí, jsou využity jen zčásti. Do hry proto přichází stále populárnější vestavěné varianty, jejichž uspořádání je mnohem důmyslnější a navíc je lze umístit i tam, kde by se běžný nábytek nevešel. Pokud je doma ještě nemáte, máte nejvyšší čas všechno napravit.

Předělejte si bydlení podle současných trendů

Vestavěné skříně na míru musí splňovat hned několik kritérií. Měly by podléhat nejnovějším moderním trendům a interiéru výrazně přidat na estetice. Zároveň by měly být stoprocentně funkční a účelné. Předtím, než se vydáte za některým z výrobců, si důkladně promyslete vnitřní rozložení. Zapojte fantazii a „vymáčkněte“ ze svého nového nábytku maximum. Zbytečně volný prostor by neměl dostat šanci. Vnitřní rozvržení vám samozřejmě pomůže vyladit i samotný výrobce. Neváhejte tedy nad všelijakými doplňky v podobě věšáků, vysouvatelných košů na prádlo a zásuvek. Všechny tyto prvky vám pomohou k efektivnějšímu uskladnění věcí a zlepší celkovou orientaci ve skříni.

Chcete-li ušetřit ještě více prostoru, zvolte vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Jsou to právě dveře, díky které zabírají zbytečně moc prostoru před skříní a posuvná varianta patří mezi nejúspornější řešení.

A jak je to s cenami?

Vestavěné skříně vyráběné na míru nejsou o mnoho dražší než klasický sériový nábytek. S trochou štěstí narazíte na někoho, kdo vám je dokonce vyrobí levněji a to bez kompromisů na kvalitě použitých materiálů. Nebojte se oslovit více výrobců a vyberte si toho, kdo vám nabídne nejlepší poměr ceny a kvality.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!