Termolipolýza: Nová relaxační metoda hubnutí

Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací. Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami. V čem přesně termolipolýza spočívá a jaké má výhody oproti kryolipolýze, se dozvíte v následujících řádcích.

Jak termolipolýza probíhá?

Termolipolýza se nese v duchu příjemné relaxace v termosauně. Před ulehnutím do termosauny je na tělo aplikována speciální tělová hmota, která urychluje metabolismus tuků, zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu, vyhlazuje nerovnosti, modeluje tělo a v neposlední řadě detoxikuje. Nedílnou součástí procesu je i návlek z tepelně odolného a hygienického materiálu – v něm vzniká teplo.

Termosauna funguje na principu regulovaného sálání tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry. V kombinaci s tělovou hmotou a návlekem dochází k rychlejšímu odbourávání tuku – zvýšená teplota rozkládá tukové buňky a tělo následně odpadní látky vyloučí. Procedura trvá 30 minut a poté je odstraněna tělová hmota, místo níž se na kůži nanáší katalytický lotion. Ve finále je na tělo krátkou masáží aplikován tělový krém.

Jak moc po jedné proceduře zhubnete?

Ošetření předchází změření na kritických partiích. Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt – lidé, kteří podstoupí ošetření, se po zbytek dne cítí zcela odpočatě. Odborníci doporučují absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.

Jaký je rozdíl mezi termolipolýzou a kryolipolýzou?

Kryolipolýza má oproti termolipolýze několik podstatných nevýhod. Ošetření je delší (kvůli symetrii 2 x 55 min), kontraindikace a zatížení cévního systému je výrazné a cena často vyšší. Za zmínku stojí i nulový relaxační efekt – kryolipolýza není relaxační metoda. Další informace najdete na www.maserka-trebon.cz. Jana Hartmannová je zkušená masérka a kosmetička, která vytvořila několik exkluzivních masážních sestav. Ty se staly nedílnou součástí lázeňských procedur i různých třeboňských pobytů.

Publikováno: 28. 06. 2015

Kategorie: Hubnutí a diety | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: hubnutí termolipolýzou | termolipolýza