Fotokoutek na svatbu: Zaručeně pobaví a uchová nejkrásnější vzpomínky

Aby byla svatba nezapomenutelná také pro hosty, musíte se postarat o skvělou zábavu. Možností, jak to udělat, se nabízí víc než dost, my se však zaměříme na populární prvek, který v posledních letech nechybí na žádné „pořádné“ svatbě. Fotokoutek jste již jistě někde zahlédli, třeba na firemním večírku, ale třeba jste mu nevěnovali pozornost. Kdybyste přistoupili blíže, ihned byste pochopili, proč je tak oblíbený.

Co je fotokoutek a proč ho chcete mít na svatbě?

Opravdu netušíte, co se skrývá pod pojmem fotokoutek? Nehledejte v tom nic složitého, v podstatě jde o mobilní ateliér, který umožňuje tvorbu nezapomenutelných snímků – a to snadno, rychle a zábavnou formou. Součástí fotokoutku je klíčovací plátno, tematické rekvizita a dekorace. A samozřejmě přednastavený fotoaparát, ten je základním kamenem boxu. Obsluha je jednoduchá a zvládne ji téměř každý – i bez předchozích zkušeností. Ale kdybyste si přeci jen nebyli jistí, můžete focením pověřit profíka. Třeba svatebního DJ, pokud ho pozvete (zde najdete návod, jak svatebního DJ vybrat). V každém případě stačí udělat snímek a pomocí klíčování do něj převést libovolné pozadí. Díky přítomné tiskárně si mohou svatebčané snímky ihned vytisknout a odnést si je s sebou domů. Resumé? Fotokoutek, stejně jako například DJ na svatbu, představuje skvělý způsob, jak na svatbě zajistit zábavu.

Kde vám fotokoutek zapůjčí?

Kvůli jedné akce samozřejmě nebudete fotokoutek kupovat, můžete si ho však zapůjčit i s veškerým potřebným příslušenstvím. Pronájem váš rozpočet nijak zvlášť nenavýší, přesto získáte výjimečný zábavní prvek, díky kterému si hosté zakonzervují nejkrásnější vzpomínky. Znamenitou volbou je tento fotokoutek na svatbu Fun Box. Kromě toho, že umožňuje instantní tisk fotek, zároveň dává zelenou okamžitému sdílení snímků napříč sociálními sítěmi. Nabídka rekvizit je bohatá a uspokojí opravdu každého. Najdete v ní dekorace pro „havajskou párty“, „halloweenskou svatbu“ i akci v retro stylu. Rezervaci můžete provést online na fotokoutekfunbox.cz.

Publikováno: 29. 05. 2021

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam